Hlavní obsah

Soutěž o psací potřeby Pilot Pen – dotáhnete to dál?

Foto: Fragile media, Shutterstock.com

Otestujte svou kreativitu a vyhrajte super pera pro celou rodinu! Pilot Pen pro vás připravil zábavnou letní výzvu.

Článek

Pilot Pen je výrobce psacích potřeb, které usnadní vašim malým školákům návrat do lavic, a vy s nimi zvládnete i plné pracovní nasazení. Ale ani v létě Pilot Pen nelení a přichystal zajímavou letní výzvu, během které můžete vyhrát boxy plné kvalitních per nebo třeba elektrokoloběžku,se kterou bude váš školák v novém roce za frajera.

Foto: Fragile media, Shutterstock.com

S psacími potřebami Pilot Pen se vašim školákům budou psát diktáty hladce

Jak hrát a vyhrát? 

Kreativita a zábava s psacími potřebami Pilot Pen se letos v létě přestěhovala na Instagram! Právě zde totiž probíhá výzva „Dotáhni to dál“, během které na vás čeká hned několik soutěžních kol, ve kterých losujeme vítěze Pilot Pen School boxů a elektrokoloběžky. Zapojit se můžete i se svými dětmi! Rébusy jsou vymyšleny tak, že je zvládnou i školáci. A ještě se u toho pobavíte. Tak hurá do toho, pokořte výzvy a dotáhněte to dál.

Foto: Fragile media, Shutterstock.com

Pilot nabízí mnoho různých stylů. Je čas vybrat si ten svůj!

Pilot Pen stíhá vaše tempo

Všechna pera Pilot Pen jsou navržena tak, aby dokonale zvládala vaše tempo a vy s nimi úspěšně dotáhli dál každý projekt. Pro rychlé zápisky vám do ruky nejlépe padne Pilot Acroball, které se okamžitě rozepíše a krásně klouže po papíře. Děti ve škole ocení gumovací pero Pilot Frixion, se kterým bude každý zápis bez škrtanců. Celé rodině udělají radost pohodová pera Pilot G-2 v nádherných barvách, které sluší kreativnímu podtrhávání a pestrobarevným zápiskům.

Vyhrajte je všechny a ještě se u toho dobře pobavte! Hodně štěstí.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.