Hlavní obsah

Stylová růžová manikúra jako symbol zdraví

Foto: NaniNails s.r.o.

Růžová barva toho má se zdravím společného více, než si myslíte. Přispějte upravenými nehty na dobrou věcFoto: NaniNails s.r.o.

Něžná i sexy, výrazná i pastelová, ženská i dívčí – to je růžová. Jedna z nejoblíbenějších barev je v manikúře právem nadčasovou stálicí. Zjistěte, jaký význam v sobě ukrývá a jak můžete růžovou podpořit dobrou věc.

Článek

Ačkoli růžová byla ještě ve dvacátých letech barvou maskulinní, protože byla příbuzná válečnické rudé, kulturní stereotypy ji postupem času přisoudily ženám a dívkám. Nakonec proč ne, barva je to pěkná, elegantní a máme ji spojenou s něžnými květinami.

Růžová a její význam

Co o vás vypovídá vaše záliba v této barvě? Růžová bývá často chápána jako symbol jemnosti, něhy a romantické lásky. Říká se, že je to barva srdce a že růžová v nás probouzí soucit. Je to také barva zdrženlivé elegance a silná obliba růžové zdůrazňuje větší potřebu ochrany a lásky. Jde samozřejmě o barvu velmi módní a popularitu nachází u mladých dívek i žen, ať už si vybírají oblečení, boty, doplňky, nebo třeba zatouží po stylové manikúře.

Foto: NaniNails s.r.o.

Jemná růžová barva na nehtech značí něžnost i eleganci. Vypadá velmi přirozeně, a hodí se tak pro každou příležitostFoto: NaniNails s.r.o.

Upravené nehty za všech okolností

Léto se kvapem blíží a s ním také vodní radovánky v bazénech. Tam vám make-up nebude moc platný, zvlášť pokud si libujete v potápění. Pokud však i přesto chcete zářit barvami, které se nesmyjí a neskončí nevzhlednými fleky, dejte šanci jemné růžové manikúře. Ta vám připomene květiny, světlé červánky, když v létě brzy ráno vychází slunce, nebo osvěžující jahodovou zmrzlinu.

Jak ale docílit toho, abyste oprýskaný lak nemusela nanášet znovu každý druhý den? Klasický lak na nehty je super, rychlovka, ale výdrž bývá obvykle hořkým zklamáním. Vyzkoušejte úpravu nehtů gel laky. Nanáší se stejně jednoduše jako obyčejný lak, ale na nehtech vydrží krásné až tři týdny! Je k tomu zapotřebí jen pár drobností a všechny je najdete v šikovné sadě, se kterou si vyhrajete v pohodlí domova.

Foto: NaniNails s.r.o.

Gel laky nehty zpevní a dodají jim úžasný lesk. Krásné vydrží i tři týdny a vybrat si můžete ze stovek barevFoto: NaniNails s.r.o.

Krása pro dobrou věc

Ne náhodou se třeba růžové tvářence říká také zdravíčko. Po zdraví touží všechny ženy stejně jako po kráse, obojí je však mnohdy křehké a pomíjivé. Obchod NaniNails se proto rozhodl pomoci těm, kterým zdraví schází. Letos opět od 5. do 12. června rozjíždí akci Pink Friday, která zákaznice informuje o možnosti včasné prevence karcinomu prsu a pomocí atraktivních slev je motivuje k nákupu v prodejnách i na e-shopu. K čemu je to dobré? Z každého nákupu věnují 3 % organizaci Aliance žen s rakovinou prsu, která šíří osvětu při prevenci rakoviny a pomáhá ženám i jejich rodinám, které rakovina prsu postihla. Udělejte si radost a pomozte těm, kteří to ocení.

Připojte se k výzvě #3zazivot a svou podporu v boji proti této nemoci vyjádřete tím, že si upravíte a odlišně zkrášlíte tři prsty, kterými se provádí samovyšetření. Třeba právě různými odstíny růžové. I tak málo stačí, abyste se postavily za dobrou věc – pojďte do toho s NaniNails!

Foto: NaniNails s.r.o.

Odlište od ostatních tři nehty, kterými se provádí samovyšetření. Dejte najevo svoji podporu v boji proti karcinomu prsuFoto: NaniNails s.r.o.

Reklama