Hlavní obsah

Super hmaty pro štěstí jeho penisu

Foto: shutterstock.com

Víte, po čem muži touží?

Jeho stožár ve slipech může zažít opravdovou rozkoš, a to když si ho vezmete do vlastních rukou! Hmaty, které se lehce naučíte, ho vynesou do sexuálního nebe! Takže chcete vědět, po čem touží žaludy, uzdičky a předkožky?

Článek

Talent na ruční práce

Existuje mnoho situací, kdy vás sice libido nabádá k nemravnostem, ale  bohužel si ho vždycky nemůžete dovolit brát na zřetel. Buď máte v revíru návštěvu – tetu od červené řeky, zánět, výtok či pohlavní nemoc, nebo jen chcete svého milého potěšit u erotického filmu. (Mezi možnosti patří i touha zavzpomínat na staré dobré časy, kdy masturbace patřila k těm největším „vodvazům“ na střední škole, oťukávání reakcí nového sexuálního partnera před samotným milováním a nešťastnou situaci zapříčiněnou věkem – před čtyřicítkou jeho penis vstával před ním, ale teď si rád přispí.) Takže co se dá v takovém případě dělat? Zahájit ruční útok do jeho trenek a ukázat mu takové hmaty, nad kterými obdivně zvedne (nejen) obočí!

Pokud už jste pozapomněla, jak se správně penis masturbuje, neostýchejte se zeptat svého učitele – partnera. Ať vám ukáže, v jakém rytmu a tlaku se přibližuje ke slastem velikého orgasmu. Klidně to zaobalte za požadavek, že chcete vědět, jak je vaše technika účinná, a co na ni říká. Až opětovně získáte představu, popřemýšlejte nad mazadlem. Někomu stačí sliny, jiný nedá dopustit na lubrikant. Každopádně berte v potaz, že dření na sucho je podobné štěstí, jakoby mu na ona místa přistál kopanec.

Bohyně sexu umí jednat

Než si budete chtít lehat na bok a cudně mu okukovat hrudník, zabrzděte! Takhle by to nešlo! Hezky si na něj obkročmo sedněte, nebo mu přistavte židli. Jestli chcete mít opravdu dobrý rozhled „z první ruky“, sedněte si na okraj postele a partnera požádejte, aby se před vás postavil. (Nyní je čas myslet na vlhkost.) Jednou rukou pyj přidržujte ve stabilní poloze, druhá bude sloužit k jeho svírání a pohrávání. Hezky s ní klouzejte nahoru a dolů, a jelikož již máte vlhké ruce, můžete si dovolit přetahovat předkožku přes žalud a obohacovat tak vaši techniku o „rolování“ během jízdy po těle chtivého válečníka.