Hlavní obsah

Tak s těmito tipy v intimním životě 100% zabodujete!

Foto: Fotky-foto.cz

Foto: Fotky-foto.cz

Máte pocit, že to ve vašem intimním životě není to pravé ořechové? Nezoufejte, stačí pár malých změn a váš milostný život vám budou ostatní závidět.

Článek

Upadá váš milostný život do stereotypu? Máte problém dosáhnout vrcholu nebo vám prostě jen chybí energie na intimní hrátky? Vyzkoušejte tyto zaručené tipy.

Chybí vám dostatečné vzrušení?

Ať si to chcete připustit, nebo ne, i na intimním vztahu se musí pracovat, aby se z něho nevytratila vášeň. Ptejte se partnera, co by si přál, a nebojte se mu sdělit vaše skryté touhy. Často to jsou maličkosti, které však budou mít pro váš milostný život velký přínos. Vyzkoušejte také pomocníky, jako jsou například speciální gely pro lepší prožitek, nebo vyzkoušejte afrodiziaka pro muže i ženy, která vás oba nakopnou po náročném dni.

Foto: IntimniNakupy.cz

Intimní kosmetika z řady LovelyLovers pro lepší prožitekFoto: IntimniNakupy.cz

Když vám chybí energie a chuť?

Muži i ženy jsou v dnešní hektické době neustále pod tlakem, fyzická a psychická vyčerpanost je jedním ze zabijáků milostného života. Dodržujte zdravý životní styl, vyváženou stravu, pijte minimum alkoholu, a pokud je vám po třicítce, podpořte nejen své intimní zdraví speciálními doplňky stravy vyrobenými v ČR, které obsahují látky s kladným vlivem na energii, snížení stresu, hladinu testosteronu nebo intimní výkon. Kladný vliv byste měli zaznamenat již po pár dnech.

Foto: IntimniNakupy.cz

Doplňky stravy VALAVANI vyrobené v ČR speciálně pro podporu intimního zdraví žen a mužůFoto: IntimniNakupy.cz

Nepodceňujte předehru

Stereotyp je zabijákem každého milostného vztahu. Přitom stačí opravdu málo. Ujměte se iniciativy, která vám přinese nový náboj do vašeho milostného života. Zapalte afrodiziakální svíčku a dopřejte své drahé polovičce celotělovou masáž se speciálním masážním olejem MAGNETIFICO a uvidíte, že tyto „malé věci“ dokážou velké divy.

Foto: IntimniNakupy.cz

Vyzkoušejte masážní oleje nebo masážní svíčky z řady MAGNETIFICO – power of pheromonesFoto: IntimniNakupy.cz

Když dvě minuty nestačí

Slabá sexuální výdrž u mužů je často způsobená fyzickým vyčerpáním nebo stresem. I když ani samy ženy v reálu vlastně netouží po výdrži, jako mají herci z filmu pro dospělé, tak dvě minuty mohou být někdy opravdu málo. Doplněk stravy Crilex vyrobený v ČR obsahuje přírodní látky, které mají kladným vliv na mnoho příčin slabé intimní výdrže. Vyzkoušet můžete také speciální kosmetiku pro delší výdrž. Přehled doporučených produktů naleznete zde.

Foto: IntimniNakupy.cz

Doplněk stravy Crilex a intimní kosmetika LovelyLovers vám pomohou zlepšit vaši intimní výdržFoto: IntimniNakupy.cz

Tip na závěr: Zvyšte svou přitažlivost s „feromony“

Chcete rozpoutat vášeň? Vyzkoušejte speciální parfémy pro zvýšení přitažlivosti z řady MAGNETIFICO power of pheromones a získejte úspěch nejen u vašeho protějšku, ale i na pracovním pohovoru nebo obchodním jednání.

Foto: Fotky-foto.cz

Objevte nespoutanou sílu produktů MAGNETIFICO – power of pheromonesFoto: Fotky-foto.cz

Reklama