Hlavní obsah

Testujeme nejpopulárnější dietu v Evropě. Viktor ji zkusil

Foto: StockholmDiet.com

Viktor vyzkoušel v Evropě populární StockholmDiet.com a shodil 16 kilogramůFoto: StockholmDiet.com

Na vzestupu je velice populární individuální dietní program StockholmDiet.com. Abychom zjistili, zda je tato slavná dieta opravdu tak efektivní, rozhodli jsme se položit Viktorovi, který ji vyzkoušel, několik otázek. Dokázal zhubnout 16 kg.

Článek

Exkluzivní individuální dietní program StockholmDiet.com garantuje svým klientům rychlé a snadné hubnutí. Stačí vyplnit test na oficiálních webových stránkách a následně se držet několika sepsaných instrukcí. Na zkušenost s dietním programem jsme se zeptali Viktora.

Proč jste si vybral Stockholmskou dietu?

O Stockholmské dietě jsem věděl z doslechu a díky článkům na internetu. Nikdy jsem si ale nemyslel, že dieta dokáže vyřešit mé problémy, a tak jsem jí nevěnoval přílišnou pozornost. Potom ale začala Stockholmskou dietu držet tchyně a já si jejích výsledků nemohl nevšimnout. Hubla tak rychle, že jsem si toho všiml při každém našem setkání. Kromě toho byla viditelně šťastnější a spokojenější. Nejsem osoba, která věří reklamám a okamžitě nakupuje všechny produkty z letáků, ale v tomto případě jsem měl výsledky doslova před očima.

Foto: StockholmDiet.com

Viktor přijal výzvu Stockholmského stravovacího programu a shodil 16 kgFoto: StockholmDiet.com

Jak u vás dieta probíhala?

Během prvního týdne jsem hubl kilo denně. Nemyslete si, že jsem každý den snědl jednu mrkev a kousek zelí. Jídla z dietního plánu byla nesmírně jednoduchá a chutná, a nikdy jsem tak neměl hlad. Osobně bych Stockholmskou dietu ani nenazýval „dietou“, protože toto slůvko může spoustu lidí odradit. Jedná se zkrátka o stravovací plán se skvělými recepty připravenými experty tak, aby vám zajistily výsledky. Každý se diví, když řeknu, že jsem zhubl tolik, aniž bych jednou jedinkrát navštívil posilovnu.

Samozřejmě, že tou největší změnou je změna toho, jak vypadáte ráno v zrcadle. Co ale v zrcadle neuvidíte, je nesmírná duševní pohoda, více energie a radost ze života, kterých si teď mohu užívat. Dieta mi sice neubrala ztracené roky života, ale díky několika jednoduchým pravidlům mi ubrala přes 16 kilo, což se na mně pocitově projevilo, jako bych omládl o 16 let.

Foto: StockholmDiet.com

StockholmDiet.com – zhubněte s lahodnými receptyFoto: StockholmDiet.com

Se serverem StockholmDiet.com zhubnete tím, že budete jíst svá oblíbená jídla. Začněte s bezplatným testem a zhubněte za 7 dní!

Co byste doporučil ostatním, kteří chtějí zhubnout?

Rychlé a snadné hubnutí není mýtus! Když se dívám kolem sebe, přijde mi, že nadváha trápí hodně lidí. Spousta z nich si přitom nalhává, že je to OK. Možná vám změna životního stylu zní příliš komplikovaně, ale když se začnete držet rad dietních expertů stojících za Stockholmskou dietou, bude změna vašeho životního stylu malá, ale nesmírně efektivní. Díky tomu jsem si řekl, že musím své výsledky sdílet s ostatními a tím je snad motivovat.

Foto: SCIENCE22.COM SIA

Otestovali jsme nejpopulárnější dietu v Evropě. Viktor ji zkusil a zhubl 16 kgFoto: SCIENCE22.COM SIA

Není to jen další obyčejná dieta – je to vaše rozhodnutí žít lepší život bez kil navíc. ZAČNĚTE ZDE A NYNÍ vyplněním jednoduchého testu zdarma!

Reklama