Hlavní obsah

Tip na vánoční dárky s nádechem intimity!

Darujte dárek s nádechem erotiky. Intimní život je současní každého z nás!

Lámete si hlavu, čím letos obdarovat partnera, kamarádku, sestru nebo milence? Máme pro vás super tipy na dárky s nádechem erotiky, s kterými nemůžete šlápnout vedle. A jako bonus je doprava zdarma!

Článek

Zapomeňte na ponožky a pletené svetry a darujte dárek s nádechem intimity. Feromony, speciální lubrikační gely, erotické prádlo nebo produkty pro intimní zdraví a lepší sexuální výkon. To jsou ty pravé dárky pro letošní Vánoce.

Bestseller: parfémy s feromony pro zvýšení sexuální přitažlivosti. S tímto dárkem nešlápnete vedle!

Co jsou to feromony? Tak jako si zvířata vybírají partnera pro páření pomocí feromonů, které vylučují, tak lidé silně reagují na látky ovlivňující jejich sexuální přitažlivost a charizma, onu pověstnou „chemii“.

Na trhu je spousta produktů s feromony. My Vám doporučujeme novou řadu Magnetifico – power of pheromones, která v sobě spojuje nejnovější poznatky z biochemie s vůněmi předních světových parfémů. Vhodné jako luxusní dárek pro kohokoli místo běžného parfému.

Feromony v podobě luxusního parfému z řady Magnetifico musí potěšit opravdu každého

Svůdné prádlo je dárek, který vždy potěší! Udělejte radost svému partnerovi nebo překvapte svou partnerku.

Erotické prádlo, to je ideální dárek pro každého partnera/partnerku. Obléknout se do svůdného prádla, může být dámy ten nejlepší dárek pro vašeho partnera. Co například erotický vánoční kostýmek, svůdné punčochy nebo sexy noční košilka, v které si lehnete pod vánoční stromeček?

Erotické prádlo potěší vždy, nejen na Vánoce!

Intimní zdraví ženy, produkty pro lepší sex, snazší dosažení orgasmu a zmírnění příznaků menopauzy

Ideální dárky pro vaší partnerku nebo kamarádku. Trápí vaší partnerku nepříjemné projevy spojené s přechodem? Nebo chcete povzbudit její libido a prožitek z milování? Vyzkoušejte přírodní doplněk stravy Femm Passion libido caps nebo některý ze speciálních intimních sprejů a gelů ze série LovelyLovers pro snazší dosažení orgasmu a lepší prožitek při milování.

Darujte lepší prožitek ze sexu nebo mnohonásobné orgasmy!

Intimní zdraví muže, produkty pro lepší sex, sexuální výkon a podporu erekce

Ideální dárky pro muže a kamarády. Přírodní produkty pro podporu sexuálního výkonu a výdrže, podporu erekce a intimního zdraví muže. Prověřené produkty na přírodní bázi s certifikátem bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, jako Andrimax, Crilex nebo RX plus od značky Valavani potěší každého muže.

Obdarujte sebe i partnera jeho lepším sexuálním výkonem!

Rozpoutejte vášeň a vyzkoušejte některé z afrodiziak pro muže i ženy

Ideální dárek pro partnera, partnerku, milence nebo kamarády pro oživení intimního života. Silná přírodní afrodiziaka pro muže i ženy. Vyzkoušejte extra silné afrodiziakum v atraktivním balení SexUP Aphrodisiac nebo „španělské mušky“ Sex Elixir.

Afrodiziakum je vhodný dárek pro partnera, kamarádku i známé. Využije ho každý!

Poštovné nad 500 Kč zdarma platí na e-shopu IntimniNakupy.cz od 14. 12. do 20. 12. 2015.

Mohlo by vás také zajímat:

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.