Hlavní obsah

Trumf mezi dárky? Elixír mládí a zdraví!

Nadělte svým blízkým pod stromeček zdraví

Patříte mezi ty, kteří věčně tápou v široké nabídce vánočních dárků a stále nenacházejí ten pravý? Nebo k těm, kteří jsou neustále vytížení a na nákup dárků jim nezbývá čas? Máme řešení!

Článek

Super zpráva! Přinášíme všem, kteří zatím nemají svá vánoční překvapení kompletní, skvělý tip na dárek, který vám doslova vytrhne trn z paty. Klasické vánoční starosti se stanou minulostí a vy si konečně užijete dobu adventu v poklidné sváteční atmosféře. Nadělte svým nejbližším do nového roku zdraví a energii!

Daruj goji, daruješ zdravíFoto: himalyo.czLuxusní dárkový set Himalyo Premium Collection

Luxusní dárkový set Himalyo Premium Collectionobsahuje 100% přírodní produkty nejvyšší kvality. V setu se snoubí magická síla antioxidantů, vitaminů a dalších prospěšných látek. Hodnotu dárku násobí praktické doplňky určené pro uskladnění či přímou konzumaci goji a bonus ve formě DVD. Třicetiminutový poutavý příběh o historii, pěstování a zpracování goji přenese diváka na Dálný východ, přímo do oblasti provincie Ningxia, odkud pochází tento klenot tradiční čínské medicíny.

Himalyo Goji sušené plody Exclusive

Goji (kustovnice čínská) je mocný dar přírody. Velkou a nezastupitelnou roli hraje především v tradiční čínské medicíně. Je považována za léčivou potravinu podporující dlouhověkost, imunitu, sílu i celkovou vitalitu. Hlavní filozofií tradiční čínské medicíny je harmonie, a to nejen tělesná, ale také duševní. Jedině za předpokladu, že lidské tělo i mysl zůstanou v rovnováze, nepropukne žádná nemoc. Čím dál více lidí dává této filozofii za pravdu. Základnou pro imunitu je trávicí systém. Už proto by vám nemělo být lhostejné, co konzumujete.

Himalyo Goji Original 100% juice

Nabídka goji na českém trhu je poměrně bohatá. Spotřebitel tak ale lehce narazí na potravinu, která má svým původem, nevhodným skladováním či obsahem syntetických aditiv, negativní dopad na jeho zdraví. V obchodě se běžně setká s plody, které jsou sířené, nahořklé, tvrdé nebo mají nepřirozenou tmavou barvu. Dokonce i šťáva z goji může mít mnoho podob. Takovým potravinám je třeba se vyhnout.

Dárkový box, který potěší každého

Himalyo Goji sušené plody Exclusive jsou zárukou čerstvého produktu. Plody pochází z ručních, výběrových sklizní. Vyznačují se nasládlou chutí. Jsou měkké, nesířené. Lze je poznat na první pohled. Mají neporušené slupky a stejnou velikost v balení.

Himalyo Goji Original 100% juice je vyroben z čerstvé, za studena lisované šťávy. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva, sladidla ani jiné průmyslově dodávané přísady. Skleněná láhev dokáže navíc oproti plastovým láhvím uchovat cennost šťávy v originální podobě po celou dobu skladování.

Abyste poznali vy nebo vaši blízcí pozitivní účinky Himalyo Goji Original, nebojte se je zařadit do svého každodenního jídelníčku. Variabilita využití goji v kuchyni je obrovská. Jako ingredienci ji můžete přidávat téměř do všech sladkých, pečených i slaných pokrmů. Z goji lze vytvořit lahodné nápoje, jako jsou smoothie, elixíry bohaté na vitaminy, nebo čaje pro podporu imunity. Pro děti představují připravené pokrmy z goji výbornou a hlavně zdravou alternativu průmyslově vyráběných nápojů či pamlsků.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek