Hlavní obsah

Valentýnská proměna: Eva chce překvapit přítele!

Foto: Marie Bartošová

Do péče odborníků jsme svěřili jednadvacetiletou Evu

14. 2. 2013

Ať už Valentýna uznáváte nebo ne, cítit se přitažlivě chce do puntíku každá. Týmu odborníků jsme proto svěřili čtenářku Evu, která by se chtěla líbit nejen svému příteli, ale konečně i sama sobě.

Článek

Jednadvacetiletá Eva se na našem Facebooku přihlásila do Valentýnské proměny rovnou z několika důvodů. „S partnerem máme po třech letech tak trochu krizi a nějaké osvěžení v podobě proměny by mohlo zabodovat. Se svým vzhledem jsem ale nespokojená i já, a jako studentka nemám finance na to, abych chodila ke kadeřníkovi nebo k vizážistce.“

Eva má přitom krásnou postavu, ukázkovou pleť i vlasy. Na mikiny a vzhled šedé myšky je jí škoda!

O Evu pečovali dva sympaťáci

Proměnu jsme odstartovali v salonu Toni&Guy, kde se Evy ujali rovnou dva kadeřníci. O barvu se postaral Olda Chlup, který se chtěl vrátit ke čtenářčině původní zrzavé barvě, ale s tím, že by jí dodal zářivý, nepřehlédnutelný odstín. Eva se ale příliš nápadné barvy bála, a s kadeřníkem tak došli k tmavší variantě. „Vlasy jsem ztmavil, ale do vršku hlavy jsem nanesl nenápadný světlý melír, který jsem ještě tónoval, aby působil co možná nejpřirozeněji,“ popsal nám barvící proces kadeřník.

Foto: Marie Bartošová

Kadeřník Olda s Evou nejprve zkonzultoval barvu

Nůžek se chopil kadeřník Jakub Dráb, který vlasy zkrátil a sestříhal. Po vyfoukání je ještě vyžehlil, z čehož byla Eva nadšená: „Narovnané vlasy se mi líbí více, sama si je sem tam vyžehlím. I ta barva je skvělá, klukům se to moc povedlo.“

Foto: Marie Bartošová

O střih se pro změnu postaral kadeřník Jakub

Foto: Marie Bartošová

Ve dvou se to lépe táhne, na samotné barvení si kadeřník Olda přizval kolegu

Foto: Marie Bartošová

A jde se stříhat! Jakub čtenářce vlasy jemně zkrátil a sestříhal

Lekce líčení s vizážistkou

Po úpravě vlasů jsme se přesunuli do redakčního ateliéru, kde už na Evu čekala vizážistka Daniela Bindasová. „Slečna má krásnou pleť, v běžných dnech by se mohla obejít i bez make-upu,“ chválila Evu vizážistka, která ukázala, jak zdůraznit čtenářčiny přednosti: „Eva má krásné zelenohnědé oči, použila jsem proto fialovou barvu, která jejich odstín krásně podtrhne. Fialovou jsem doplnila růžovou a meruňkovou, dají očím vyniknout. Na tváře a pusu jsem nanesla mix meruňkové a růžové.“

Foto: Marie Bartošová

Vizážistka Daniela dala Evě spoustu cenných tipů

Šaty 3x jinak

Třešničkou na dortu bylo zkoušení krásných šatů, které pro Evu nachystal stylista Dušan. Vybíral přitom ženské oblečení, ve kterém by čtenářka klidně mohla vyrazit na valentýnskou večeři s partnerem. Stylista nezapomněl na podpatky a doplňky, které podtrhnou celkový styl. Z šatů byla Eva nadšená, jen podpatky pro ni byly trochu nezvyklé. „Ty jo, ani bych se nepoznala, to snad vůbec nejsem já,“ prohlížela se naše proměněná čtenářka. Ve kterých šatech se nejvíce líbí vám?

Foto: Marie Bartošová

Na foto: šaty (Mango, 799 Kč), pásek (H&M, info o ceně v obchodě), boty (Zara, info o ceně v obchodě), bunda (Mango, 1399 Kč), kabelka (stylisty)

Foto: Marie Bartošová

Na foto: šaty (Mango, 1399 Kč), boty (Zara, 499 Kč), kabelka (Promod, 499 Kč)

Foto: Marie Bartošová

Na foto: šaty s páskem (Mango, info o ceně v obchodě), náhrdelník (Zara, 299 Kč), boty (Zara, info o ceně v obchodě)

Foto: Marie Bartošová

Eva před proměnou a po zásahu profíků. Není divu, že z ní její přítel nemohl spustit oči!

Vlasy: Olda Chlup a Jakub Dráb (salon TONI&GUY, Opletalova 4, Praha)

Vizáž: Daniela Bindasová (MA-DA Makeup Network)

Styling: Dušan Bebčák

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.