Hlavní obsah

Víme, jak mít krásné vlasy a být fit nejen o Vánocích

Foto: Shutterstock.cz

Jak mít krásné vlasy a být fit nejen o Vánocích

Pečení cukroví, nakupování dárků, uklízení a příprava domácnosti na Vánoce. Všechny tyto situace se pevně pojí s adventním časem, který je tak plný stresu a napětí. A právě stres vede k markantnímu vypadávání vlasů a oslabené imunitě.

Článek

Naštěstí se však jedná pouze o přechodný stav, který se dá řešit. Stačí se jen zastavit a udělat si chvilku pro sebe. Je to velmi jednoduché, inspirujte se níže uvedenými radami.

Nemusíte stihnout vše

Krásné Vánoce nejsou přece jen o tom, zda bude vše 100%. Ve chvíli, kdy se nebudete cítit ve své kůži, to stejně nakonec nebude ono. Myslete tedy především na to, že Vánoce dělá spokojená rodina a ne deset druhů cukroví, výzdoba v každém pokoji a umytá okna. Místo úklidu věnujte svou energii dětem, manželovi či přátelům. Uvidíte, že to nebude promarněný čas.

Foto: Shutterstock.cz

Vánoce jsou hlavně o tom, být se svými blízkými

Dělejte to, co vás baví

Ano, pomáhat druhým je sice záslužná činnost, ale nejste přece superžena. I vy se potřebujete někdy zastavit a dělat věci, které baví především vás a ne jen vaše blízké. Udělejte si proto alespoň jeden den pro sebe. Zajděte si na masáž, sejděte se s kamarádkou u dobré kávy, vyzkoušejte lekci jógy nebo si užijte večer na nějaké kulturní akci. Po takovém dni se stres z vašeho těla vyplaví a vy budete opět plná elánu.

Foto: Shutterstock.cz

Udělejte si den jen pro sebe

Upravte si jídelníček

Vánoční čas je odjakživa spojený s nabýváním váhy. Předejděte tomuto tragickému scénáři včasnou úpravou jídelníčku. Dbejte hlavně na dostatek vitaminů a minerálů, které v těchto hektických dnech vaše tělo tolik potřebuje. Vydatná a pestrá strava totiž urychluje regenerační procesy v organismu, což ocení nejen vaše vlasy, ale také oslabený imunitní systém.

Foto: Shutterstock.cz

Pokud si sladké neumíte odpustit, zkuste kandované ovoce

Krásné vlasy bez námahy

Ne všechny potřebné vitaminy, které vlasy potřebují pro svou krásu, zdraví a růst, lze však doplnit vhodným stravováním. Pokud chcete dát své hřívě opravdu maximální péči, vyzkoušejte doplněk stravy Reneval Neo obsahující vyvážené množství minerálů, vitaminů a nenasycených kyselin, které udržují kvalitu vlasů. Přípravek zároveň využívá unikátní technologicky vyvinutou směs STOP-LOSS-HAIR complex, která se skládá z esenciálních aminokyselin, biotinu, L-tyrosinu, kyseliny pantotenové, kyseliny listové a zinku. Díky biotinu a zinku Reneval Neo omezuje vypadávání vlasů, podporuje normální růst vlasů a zabraňuje jejich lámání.

Foto: RenevalNeo.cz

Unikátní doplněk stravy Reneval Neo

Vánoční akce

Nyní 40 % sleva na www.renevalneo.cz. Akce platí do 17. 12. 2017.

Jak se vyhnout nachlazení

Aby se nestalo, že vás těsně před Vánoci zasáhne viróza, podpořte svou imunitu. Vyzkoušejte doplněk stravy z lékárny Imunit® Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou. Ve složení tohoto pravého klenotu přírody najdete kromě vysokého obsahu sušené plodnice hlívy (800 mg) také rakytníkový olej, echinaceu, nukleotidy a selen, který komplexně udržuje obranyschopnost a přirozenou imunitní odpověď. Více informací na www.imunit.cz.

Foto: Imunit.cz

Doplněk stravy Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou

ynezorPumanzeSaNyknalC