Hlavní obsah

Víme, jak na stylovou oslavu Velikonoc!

Foto: bellarose.cz

Netradiční oslava Velikonoc

Kraslice, upečený beránek a pomlázka. Typické symboly českých Velikonoc, které máme všichni rádi. Co ale letos vyzkoušet něco jiného? Třeba peříčka, ilustrace nebo netradiční vajíčka z kovu či skla.

Článek

Vajíčka nemusí být jen v míse, ale můžou se stát i závěsnou dekorací. Stačí, když si z odpolední procházky přinesete kousek větvičky, kterou stylově ozdobíte. Krásná vajíčka z kovu, peříček i skla najdete ve velikonoční kolekci na Bella Rose, do které patří i hit letošních Velikonoc – nadýchaná peříčka, s nimiž se dají dělat divy. Můžete je přidat k ozdobené větvičce, ke kropenatým pírkům v dekorativním vajíčku na podstavci nebo s nimi vytvářet vlastní velikonoční kompozice a zátiší.

Foto: bellarose.cz

Vajíčka z velikonoční kolekce na Bella Rose

Při letošní výzdobě se zároveň můžete inspirovat třeba Dánskem, kde je zvykem posílat dopisy ve formě vystřihovánky. Vkládá se do nich sněženka a místo podpisu jsou jen tečky, podle jejichž počtu musí příjemce uhodnout od koho dopis dostal. Dánské jarní svátky jsou tedy spojené s něžností a překvapením – stejně jako skleněné vajíčko s pírkem.

Foto: bellarose.cz

Velikonoční dekorace od 79 Kč

Dánské vajíčko s překvapením

Když příjemce dopisu pozná, kdo mu vystřihovánku poslal, dostane za odměnu vajíčko. Čokoládové, ale třeba i zdobené kovové, do kterého se dají ukládat různé poklady. Kovové velikonoční vajíčko Chicken najdete i v nabídce na Bella Rose. Autorem roztomilého motivu kuřátek je dánská designérka Dorthe Mailil, která spolu se svým mužem stojí za značkou Maileg.

Foto: bellarose.cz

Velikonoční dekorace Maileg

Ilustrované Velikonoce

Velikonoční svátky jsou stejně jako Vánoce spojeny s radostí v dětských očích. Probuďte spolu s dětmi zvířátka ze zimního spánku, a to tak, že jim naservírujete něco dobrého v miskách, talířcích a hrnečcích s něžnou ilustrací od dánské značky Bloomingville. V jejím portfoliu zároveň najdete také polštářky s botanickými motivy, pod jejichž krásou rozkvete každá židle, křesílko i lavice. Prostřenou tabuli nádherně doplní jemný porcelán s motivem růží, který spolu s něžnými doplňky přispěje ke krásné atmosféře plné svěžího půvabu a elegance. Oslavy jara můžou začít!

Foto: bellarose.cz

Polévkový talíř Baby Bunny, 594 Kč

Foto: bellarose.cz

Porcelánová konvice Marie Pale Blue, 1647 Kč

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama