Hlavní obsah

Vizážistky v akci: Jak proměnily české modelky?

V profesionální škole líčení Surface, která se řadí mezi špičkové make-up školy v České republice, se děla hotová kouzla! Vizážistky a zároveň lektorky kurzů Lucia Gibodová, Hana Jurová, Barbora Nevická a Sikona Bártová si vzaly do parády modelky Jitku Válkovou, Veroniku Chmelířovou, Hanu Věrnou i Dominiku Opplovou a vyzkoušely na nich netradiční líčení. Jak se vám líbí?

Článek

Nebojte se nastartovat svoji vizážistickou kariéru, a zapište se do některého z kurzů pro začátečníky! To jako by chtěly vzkázat vizážistky z profesionální školy líčení Surface, které se rozhodly na předních českých modelkách ukázat své umění. Šlo o netradiční líčení, které se můžete díky kurzům naučit i vy.

Vizážistky a zároveň lektorky školy vytvořily velmi specifické líčení – od něžného až po nejnáročnější aplikační techniky. Škola tak vytvořila kolekci k oslavě vizážistického umění se snahou rozčeřit klidnou hladinu vizážistických vod v České republice. „Vizážistika je umění, které stojí na výjimečném talentu, znalosti kombinace barev, anatomie obličeje a vypracované technice aplikací,“ dodává ředitelka Surface profesionální školy líčení, a láká tak všechny zájemce o studium vizážistiky.

Jitka Válková byla múzou Haně Jurové, která celé líčení ladila do bronzového odstínu. To ještě okořenila kousky metalových papírků. Druhý vizuál je postaven na fialové barvě, přitom pozornost je upřena na Jitčiny dokonalé rty. „Vyžívám se ve výrazném líčení, proto jsem byla nabídkou SURFACE velmi potěšena," přiznala Jitka.

Metalové papírky ve hře

Lesklá krása

V odstínu fialové

Přední česká vizážistka Lucia Gibodová vytvořila rafinovanou změnu odstínu pleti na zrzavé krásce Dominice Opplové.

Rafinovaná změna odstínu!

A změna je tu!

Zrzavá kráska Dominika Opplová

Veronika Chmelířová zase měla až nebezpečně dokonalé linky z ruky vizážistky Barbory Nevické.

Nebezpečné linky od Barbory Nevické

Čím výraznější, tím lepší!

Simona Bártová, která je zaměřena na svatební líčení a je zastánkyní přirozené ženské krásy, udělala nádherné líčení se zdůrazněním očí, díky němuž vystoupila přirozená krása Hanky.

Simona Bártová ráda nechává vyniknout ženské kráse

Něžná Hana Věrná

Pokud jste se vždycky chtěly vydat na dráhu vizážistky, podívejte se na stránky Surfacemakeup.cz, kde najdete kompletní seznam kurzů.

Reklama

Související témata: