Hlavní obsah

Vyhrajte v Eurojackpotu luxusní byt za 13 milionů

Foto: Sazka

Vyhrajte v Eurojackpotu luxusní byt za 13 milionů

Každý třetí pátek v měsíci se v Eurojackpotu hraje o věcné ceny v hodnotě milionů korun. Jsou určeny jen pro české sázející. Už tento pátek je ve hře luxusní byt za 13 milionů!

Článek

Páteční slosování Eurojackpotu by vám rozhodně nemělo ujít. Nejenže se tento týden hraje o víc než jednu miliardu korun, na jednoho obyvatele naší země navíc ještě čeká speciální cena v doplňkové hře. Díky Českému pátku jeden tipující získá fantastický byt v Praze!

Skvělá zpráva také je, že se hry o byt účastníme jen my, Češi. Obyvatelé zbytku zemí, kde se Eurojackpot hraje, mají smůlu. Šance, že byt vyhrajete zrovna vy, je tak opravdu vysoká.

Vyhrajte byt v pražských Košířích

Byt, který jeden sázející v rámci Českého pátku získá, se nachází v nové Rezidenci Pomezí, která se staví v oblíbené čtvrti Košíře v Praze 5. Navrhoval ji architekt Petr Bouřil a místo je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry. Do centra je to pár minut a nedaleko se také nachází přírodní park Košíře-Motol.

Bydlení o velikosti 4 + kk má úctyhodnou plochu přes sto čtverečních metrů a nechybí ani neopakovatelný výhled na Prahu z vlastního balkonu.

Za plný tiket byt, nebo 13 milionů

O bydlení snů si zahrají všichni, kdo si vsadí plný tiket Eurojackpotu, a připojí ještě doplňkovou hru Extra 6. Vítěz se pak určuje na základě kódů potvrzení o sázce.

Vsadit si tento pátek by ale měli i ti, kdo už nějaké snové bydlení mají, nebo se jim třeba nechce stěhovat do rušné Prahy. V případě, že by totiž výherce neměl o byt zájem, lze čerpat 13 milionů v hotovosti.

Hravý spot na podporu doplňkových her

Možností, jak vyplnit tiket Eurojackpotu je spousta. Sazka natočila speciální video s obří sázenkou, na které lidé v centru Prahy vybírali svá šťastná čísla. Podívejte se na vtipné video, inspirujte se výběrem čísel a nezapomeňte si vsadit, hrát můžete také on-line na tomto odkazu. 

Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.