Hlavní obsah

Zapomeňte na diety! Tvarujte postavu…

Vstupte na dráhu úspěšného hubnutí!

Držet jednostranné drastické diety je naprostý nesmysl. Pokud máte chuť udělat něco se svou postavou, vyberte si cvičení, které bude efektivní, a navíc krásně zformuje vaše křivky.

Článek

Důležitější než úbytek kilogramů je totiž úbytek centimetrů. A to zejména na partiích pro ženy problematických. Pokud se i vám drží tuk na zadečku, bocích, bříšku a stehnech, nezoufejte. Poohlédněte se ve svém okolí po studiu, které nabízí cvičení v aerobním trenažéru VacuShape. Výrazné výsledky uvidíte již po několika málo týdnech.

„Cvičíte-li, mění se složení vašeho těla, nabíráte svalovinu, odbouráváte tuk a tělo lépe hospodaří s vodou. Hmotnost proto může v určitém období redukce klamat,“ říká Jitka Dlouhá, trenérka ze společnosti Wellness profi a Rekondičního studia Formička ve Ždáru nad Sázavou, a dodává: „Na váhu proto doporučuji stoupat maximálně jednou týdně. Výkyvy, k nimž během dnů běžně dochází, zbytečně stresují. Mnohem lepší je měřit si pravidelně obvody jednotlivých částí těla. I když se totiž ručička váhy zastaví, ztracené centimetry vás ujistí, že jste na správné cestě.“

K zdravému úbytku centimetrů pomáhá právě aerobní trenažér VacuShape. Střídání nízkého a běžného atmosférického tlaku masíruje problémové partie a aktivuje metabolismus tuků spolu s lymfatickým systémem. „Míza, která v něm proudí, totiž dokáže přepravit tuk do krevního oběhu a jeho prostřednictvím pak do svalu. Tady ho lze konečně spálit. A to je přesně to, co při hubnutí potřebujete,“ vysvětluje prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc., z Institutu zdraví v Hradci Králové. Díky práci lymfy jsou problematické partie maximálně prokrveny a nežádoucí tuk začne být spotřebováván. Výsledkem je úbytek kilogramů a lepší odvod metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky i lepší zásobování svalů kyslíkem, vitaminy, minerálními látkami a enzymy navíc působí pozitivně proti celulitidě.

Více informací na www.vacushape.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.