Hlavní obsah

Ženšen pomáhá již 5000 let

Foto: Naturamed

Není ženšen jako ženšen

Ženšen pravý nebo také „kořen života“ můžeme označit za jeden z největších pokladů čínské medicíny. Tvar léčivého kořene připomíná postavu člověka a evokuje jeho symboliku k našemu tělu. V čínské medicíně byly přisuzovány ženšenu až mýtické účinky.

Článek

Po celém světě se pěstuje 13 různých typů ženšenů, ale jen pravý C.A. Meyer má jedinečné účinky na naše zdraví. Pro dosažení vysokého obsahu blahodárných látek musí mít ženšen špičkové podmínky a dostatek času pro růst. Proto je nutné sledovat obsah ginsenosidů, ne jen pouhý obsah extraktu ženšenu. Právě bezkonkurenční obsah ginsenosidů dělá z ŽenŠen Energy+ ten nejkoncentrovanější ženšen v České republice.

Foto: Naturamed

Pro zdraví a dlouhověkost

Vybírejte pečlivě

V kvalitě jednotlivých druhů jsou velké rozdíly. Záleží na podmínkách pěstování, protože pravý kvalitní ženšen roste až 6 let. Ve všech částech této rostliny se nachází mnoho aktivních látek včetně aminokyselin, alkaloidů, fenolů, proteinů, polypeptidů a vitaminů B1 a B2. Dále obsahuje vitamin A, B6 a zinek, které napomáhají tvorbě hormonů brzlíku, nezbytných pro fungování imunitního systému. Ženšen  vám pomůže zlepšit vitalitu, zvýšit hladinu energie a celkově podpořit vaše zdraví.

Foto: Naturamed

Ženšen Energy+

Pravidelná konzumace je blahodárná

Pokud se cítíte vyčerpaní a bez energie, měli byste vyzkoušet nový ŽenŠen Energy+, nejkoncentrovanější ženšen v Česku s vitaminy z nejlepších ingrediencí, které zmírní vaši únavu a dodají vám dostatek energie na všechny aktivity, které máte rádi. Navíc budete schopni snášet vyšší fyzickou i duševní zátěž. Doplněk stravy ŽenŠen Energy+ je určen pro všechny, kteří hledají pouze pravé ingredience a osvědčenou kvalitu norské firmy NaturaMed Pharmaceuticals. Vyzkoušejte ŽenŠen Energy+ zcela zdarma! Platíte pouze poštovné a balné za 49 Kč.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.