Hlavní obsah

Pekelná přehlídka: Tyhle dámy chtějí vypadat jako Barbie!

Foto: Profimedia

Ne, to není panenka v životní velikosti. Tohle je Bradfordská Barbie, dívka, co si na panenku jen hraje

Většina malých holek touží vypadat jako panenka Barbie. Většina z nich z toho vyroste. Některé ale této touze podlehnou a dopadá to děsivě. Podívejte se na živé panenky, které ale spíš vzbuzují hrůzu.

Článek

Celý svůj život zasvětily panence Barbie a snaze vypadat jako ona. Utrácí obrovské sumy za líčidla, speciální oblečení a plastické operace. A jsou z nich živé panenky. Rozhodně ale nevzbuzují obdiv, spíš lítost. Tohle přece není normální!

1. Záhadná Angelyne

Nikdo neví, kolik jí je let, a čím přesně se živí. Angelyne je taková hollywoodská kreatura, prý příležitostná herečka a zpěvačka. Každopádně pozornost budí hlavně svou urputnou snahou vypadat jako oživlá Barbie. Neuvidíte ji jinak než výrazně nalíčenou, oblečenou v růžové, s infantilní kabelčičkou v ruce, jak se prohání ve svém růžovém chevroletu po Hollywoodu.

Foto: Profimedia

Angelyne je taková hollywoodská kreatura. Nikdo neví, kolik jí je let a čím se vlastně živí

2. Hloupoučká panenka

Blondie Bennett z Kalifornie je panenkou Barbie doslova posedlá a snahu stát se živoucí panenkou žene do skutečných extrémů. Podstoupila pět plastických operací prsou, aby dosáhla velikosti odpovídající české podprsence 70P až 70R, a rty si pravidelně plní botoxem, aby vypadala co nejvíc uměle.

Navíc ale chodí jednou týdně na hypnoterapii, jejímž cílem je snížit její IQ, aby byla co nejvíc zmatená a hloupá. A nyní prý trénuje sama sebe, aby dokázala být zcela němá, čímž by byla její transformace na panenku Barbie údajně dokonána.

Foto: Profimedia

Blondie Bennett žene svou snahu stát se Barbie do extrému, nyní se snaží oněmět

3. Bradfordská Barbie

Lhouraii Li žije v Bradfordu v Anglii, a proto se jí přezdívá Bradfordská Barbie. Denně stráví čtyři hodiny úpravou svého vzhledu, aby se panence co nejvíce podobala. Používá speciální kontaktní čočky a umělé řasy a spousty make-upu. Ke cti jí může být snad jen to, že pomocí líčení umí docílit panenkovského vzhledu, aniž by musela vyhledat pomoc plastických chirurgů.

Foto: Profimedia

Lhouraii Li stráví líčením a úpravou vzhledu čtyři hodiny denně. A tohle je výsledek

4. Prsatá Němka

Martina Big se vzdala kariéry letušky, jen aby si mohla splnit svůj sen – mít postavu panenky Barbie. Podstoupila řadu plastických operací poprsí, nyní se pyšní ňadry velikosti 70R až 70S. Samozřejmostí jsou výplně rtů a nejrůznější procedury, které jí zúžily a zeštíhlily pas, boky a nohy.

Foto: Profimedia

Martina Big bývala letuška, ale pak si začala plnit svůj sen, tedy mít postavu panenky Barbie

5. Porcelánová dívka z Ukrajiny

Ukrajinka Valeria Lukyan je nejspíš nejznámější živoucí Barbie. Poznáte ji podle porcelánové pleti, modrých očí, nepřítomného pohledu, abnormálně uzounkého pasu a obřího poprsí. Valeria tvrdí, že vše je dílem její píle a velmi přísné diety (pije jen vodu a ovocné šťávy a velmi zřídka si dopřeje malý kousek syrové ryby). Jakoukoli plastickou operaci odmítá. Věříte jí to?

Foto: Profimedia

Valeria Lukyan je asi nejslavnější živoucí Barbie, od panenky byste ji téměř nerozeznali

6. Barbie muž

Tohle je specialitka na závěr. Nicole Sanders je transsexuál, původně muž jménem Jason Torres, který ale od malička miloval panenku Barbie a ženy typu Pamela Anderson či Carmen Electra.

Jeho transformace na živou panenku probíhá už víc než 12 let a stála přes 200 tisíc liber. Za tyto peníze pořídila Nicole několik operací nosu, prsou a řadu chirurgických úprav obličeje (implantáty do brady, výplně lícních kostí, rtů, úprava čelistí...). Nicole si také nechává do hýždí, stehen a boků píchat silikonové injekce, aby docílila ženských křivek. Sama Nicole přiznává, že podstoupila snad každý možný plastický zákrok kromě liposukce, protože štíhlá je prý od přírody.

Foto: Profimedia

Nicole bývala mužem. Za přeměnu na ženu, a hlavně na Barbie utratila již nemalé peníze

Co tomu říkáte? Není to už psychická porucha?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.