Hlavní obsah

Získejte zdarma výrobky LOMAX v hodnotě až 25 tisíc korun

Foto: Lomax

Lomax je největší český výrobce garážových vrat, přední výrobce stínicí techniky a vchodových dveří

Po velkém úspěchu soutěže Nakupte chytře se mohou zákazníci firmy LOMAX těšit na druhý ročník.

Článek

Se začátkem září uplyne přesně rok od startu soutěže Nakupte chytře, kterou společnost LOMAX pořádala pro své současné i nové zákazníky. Ti tak mohli během celých 25 týdnů soutěžit o výrobky zdarma v hodnotě 25 tisíc korun. Celková výherní suma nakonec dosáhla hodnoty téměř 470 tisíc korun. Pro velký úspěch tak začátkem září odstartuje druhé vydání této soutěže.

Zúčastnit se může každý zákazník z Česka i Slovenska. Stačí, aby si v období mezi začátkem září 2019 a koncem února 2020 závazně objednal jakýkoliv výrobek společnosti LOMAX a jeho instalaci směřoval na období od 7. ledna do 15. dubna 2020. Při objednání jakéhokoliv produktu značky LOMAX a odložení montáže na zimu tak mohou uživatelé získat zajímavou výhru,“ řekl obchodní ředitel společnosti LOMAX Jan Malysz.

Foto: Lomax

Stínicí technika snižuje účty za vytápění, zajišťuje soukromí a v létě nepotřebujete klimatizaci

Soutěž bude stejně jako minule probíhat ve 25 soutěžních týdnech, nezměněná zůstane také maximální hodnota jednotlivých výher. „Opět tedy platí, že největší šanci uspět budou mít ti, kteří se do soutěže zapojí hned na jejím začátku. Každý týden se totiž sice vylosuje jméno jednoho výherce, ti ostatní však budou ve slosování zůstávat i nadále,“ doplnil Malysz.

Kromě významné finanční odměny přináší soutěž Nakupte chytře ještě jednu nespornou výhodu. Ta se pojí se zkrácenou čekací lhůtou mezi objednávkou a samotnou montáží. I přes pravidelnou osvětu se totiž většina zákazníků snaží zajistit si stínicí techniku, garážová vrata či vchodové dveře během jara a léta. Na příslušenství jako jsou garážová vrata či stínicí technika se však žádná teplotní omezení prakticky nekladou. Je tak možné je instalovat i v zimním období.

Foto: Lomax

Garážová vrata jsou vyrobena vždy na míru pro každého zákazníka a vybírat můžete až z 2500 barev

Právě v nejchladnějších měsících přitom mohou být jednotlivé části pláště stavby nebývale účinné a praktické. Například garážová vrata LOMAX nabízí díky použití nejmodernějších technologií perfektní izolační vlastnosti a přerušení veškerých tepelných mostů. Předokenní rolety zase zabraňují tepelným ztrátám v často nejvíce náchylných místech – u oken. Ve finále tak mohou celkové náklady na vytápění snížit až o 10 procent.

Akce Nakupte chytře tak zákazníkům společnosti LOMAX umožní získat produkty v prvotřídní kvalitě zcela zdarma či s výrazným cenovým zvýhodněním. Kromě zkrácených čekacích lhůt je přitom velkou výhodou i možnost dopředu si dané příslušenství pořádně osahat. Uživatelé tak mohou objevit všechny jeho funkce a výhody a nejpozději během následujícího léta je naplno využít.

Foto: Lomax

Lomax je největší český výrobce garážových vrat již od roku 1992 a poskytuje záruku 10 let na vratové sekce

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.