Hlavní obsah

Život po estetických zákrocích? 3 neuvěřitelné proměny z TV

Foto: Klinika YES VISAGE

Klinika Yes VisageFoto: Klinika YES VISAGE

Televize zachytila příběhy klientek a jejich cestu k sebevědomějšímu já. Podívejte se na 3 reportáže s výraznými proměnami, ve kterých nechybí dojmy žen, jejich životní změna po zákroku i zkušenosti odborníků s danými výkony.

Článek

Tři ženy, tři různé, a přitom podobné příběhy. Jak moc může ovlivnit život nespokojenost s vlastním tělem a jak moc ho může změnit i malý zásah šikovného lékaře z oboru estetické medicíny? Příběhy paní Alice, Jany a Terezy vás mohou v mnohém inspirovat.

Konečně mi zmizel naštvaný výraz z tváře

Po faceliftu se paní Alena cítí mladší a povzbuzená. Svěšené koutky i dotazy okolí, proč se tváří naštvaně, jsou pryč. Omlazení dopadlo přesně podle jejích představ a už po týdnu od operace se mohla vrátit do práce. Co Aleně kromě skvělého výsledku dělá radost? Když ji na procházce s vnučkami oslovují maminko.

Foto: Klinika YES VISAGE

Klinika Yes VisageFoto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Paní Alenu teď na procházce s vnučkou oslovují maminkoFoto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Cítí se mladší a povzbuzenáFoto: Klinika YES VISAGE

Zpověď Aleny, která zaujala televizi, a rady odborníka, co s povadající pletí, ke zhlédnutí zde: www.yesvisage.cz/cz/alena

S menšími prsy se můžu věnovat všem aktivitám, které mě baví. Bez bolesti 

Tereza podstoupila plastiku prsou z velikosti F na D. Plastické operaci předcházelo dlouhé odhodlávání a konečné rozhodnutí ovlivnily hlavně zdravotní důvody. Bolesti zad nebo krční páteře klientku omezovaly, proto po zákroku přišla veliká úleva. S menším dekoltem teď bez problémů zvládá i půlmaraton.

Foto: Klinika YES VISAGE

Klinika Yes VisageFoto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Paní Terezu dovedly k operaci zdravotní důvodyFoto: Klinika YES VISAGE

Zpověď Terezy a rady odborníka ke zhlédnutí zde: www.yesvisage.cz/cz/tereza

Sportovala jsem, ale nic se nedělo. Až liposukce mě tuku zbavila

Klientku Janu po porodu trápil přebytečný tuk na břiše, proto se svěřila do rukou našich lékařů. Laserová liposukce SlimLipo hubnutí nejen urychlila, ale pokožku v ošetřované oblasti navíc zpevnila. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejšetrnější liposukci současné estetické medicíny, hospitalizace nebyla nutná a zákrok se obešel bez bolesti.

Foto: Klinika YES VISAGE

Klinika Yes VisageFoto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Zákrok paní Jany se obešel bez hospitalizaceFoto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Bříško, které nepomohlo odstranit ani cvičení, zmizeloFoto: Klinika YES VISAGE

Zpověď Jany na kameru a rady odborníka, jak se zbavit tuku, ke zhlédnutí zde: www.yesvisage.cz/cz/jana

TIP: Krásnější a zdarma!

Toužíte i vy po změně? Některé změny jsou snazší, než by se mohlo na první pohled zdát. Navíc některé menší zákroky lze dnes absolvovat třeba i během obědové pauzy. Klinika Yes Visage, která je se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě největší klinikou u nás, poskytuje nezávazné konzultace a taktéž nabízí možnosti výkonů na splátky i bez navýšení již od 500 Kč měsíčně. A pokud byste chtěli jakýkoliv ze zákroků kliniky zcela zdarma, zkuste štěstí v proměně zdarma. Více informací na webu kliniky na www.yesvisage.cz.

Reklama