Hlavní obsah

Zmačkané oblečení vás už neodradí

Vyberte si správné a rychlé pomocníky při žehlení

Každá žena má oblečení, které povětšinou neopouští své ramínko. Důvod je prostý, snadno se mačká, ale tak složitě se žehlí! A to nemluvíme o materiálech náročných na údržbu, které se mohou poškodit.

Článek

Naštěstí má vše řešení. Stačí si jen vybrat ty správné a rychlé pomocníky.

Ruční napařovače s automatickým čerpadlem ClearTouch GC536, Steam&Go GC320 a StyleTouch GC440 od Philips poskytují jediným stisknutím rychlé a snadné odstranění nevítaných záhybů a pomačkání, a to u všech typů tkanin. A vůbec nezáleží na tom, jestli jste právě doma, na cestách nebo v kanceláři. Napařovače Philips jsou připraveny k použití během několika sekund právě tam, kde je zrovna potřebujete.

Zapomeňte na složité hledání ideální teploty na žehličce i na vytahování žehlicího prkna. To k napařovači nepotřebujete. Je skladný, rychlý, snadno ovladatelný a díky trvalému výstupu páry také účinný. Který z modelů si zamilujete?

Napařovač Philips ClearTouch GC536 s příkonem 2000 W a odnímatelnou nádržkou na vodu (1200 ml) disponuje napařovací hlavou opatřenou XL napařovací plochou z nerezové oceli pro rychlejší napařování.

Přístroj je připraven během 45 sekund a poskytuje trvalý výstup páry až 40 g/min. Napařovač nabízí 3 režimy intenzity páry pro dosažení optimálních výsledků u různých typů oděvů. Režim ECO umožňuje šetřit energii, aniž by došlo k negativnímu ovlivnění výsledku.

Součástí balení je speciální odnímatelné ramínko pro pohodlné používání a příslušenství pro možnost tvoření sámků a puků na látce. Funkce automatického čištění prodlužuje životnost napařovače. Pokud se přístroj déle než 8 minut nepoužívá, automaticky se vypne. Součástí balení je i rukavice pro větší ochranu během napařování.

Ruční napařovač Philips Steam&Go GC320 s příkonem 1200 W a s rychlým zahřátím během 45 sekund je ideální cestovní variantou napařování oděvů. Odnímatelná nádržka (60 ml) vytvoří dostatečné množství a nepřetržitý přísun páry pro snadné a rychlé odstranění záhybů z jednoho oděvu.

Součástí balení napařovače je speciální kartáč k použití na oděvy ze silnějších látek, jakou jsou např. pláště, kdy pára následně lépe proniká dovnitř vláken a vy snáze dosáhnete vyhlazení povrchu tkaniny. Velmi praktické je také úložné pouzdro k uskladnění napařovače po použití nebo k přibalení s sebou na cesty.

Ruční napařovač Philips je ideální během cestování

Nový napařovač na oděv Philips StyleTouch GC440 s inovativní technologii PureSteam a rychlému odstranění vodního kamene poskytuje mimořádný výkon napařování i po několika letech používání. Vzhledem k rychlému, bezpečnému a snadnému používání je ideální pro žehlení na poslední chvíli a péči o jemné tkaniny.

Ruční napařovače Philips je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči Datart.

Více inspirace najdete na stránkách http://www.philips.cz/naparovace

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek