Hlavní obsah

Pět nej poloh při sexu 1

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Milovat se tváří v tvář přináší rozkoš

1. díl - Jak se nejraději milujeme? Kolik poloh vystřídáme během jedné soulože a čím se dají okořenit?

Článek

Páry při milování vyzkoušejí dvě až pět poloh (nejčastěji tři), přičemž jich je dosud evidováno celkem šest set. Kde se vzalo tohle číslo? O úhel nebo centimetr vedle a už má původní pozice svůj nový název. Nebudeme se zabývat statistikami ani chodit okolo horké kaše - nejoblíbenějších poloh je ve skutečnosti pět. Proč jsou populární, co se na nich komu líbí a jak je vylepšit?

Misionářská poloha

To je ta, se kterou člověk začíná svůj sexuální život a zpravidla taky na stará kolena končí. Popis klasický: Žena leží na zádech s roztaženýma nohama a muž leží na ní. Důvod obliby u žen: Romantika, pohledy z očí do očí, možnost reagovat na výrazy partnerovy tváře, volné ruce a malá fyzická aktivita, která dovoluje soustředit se více na vlastní prožitky. Vleže vypadá bříško ploché, takže i estetická stránka má svoji důležitost. Důvod obliby u mužů: Jsou nad věcí, ovládají situaci i hloubku průniku včetně rytmu soulože, mohou se dívat na poprsí partnerky a taktéž sledovat, jestli se jí milování líbí či jak se sama hladí a dráždí. Jak ji vylepšit: Podložit si zadeček polštářem nebo přitáhnout kolena k bradě.

Zezadu

Poloha probouzející zvířecí instinkty působí na muže jako býk na červenou muletu. Žena poddajně klečí na všech čtyřech zády ke svému milenci, který do ní rovněž vkleče proniká a přidržuje si ji za hýždě nebo volnýma rukama hněte její ňadra. Důvod obliby u žen: Podrobení se partnerovi, odevzdanost, hluboké proniknutí a prsy špičkou dolů (větší prokrvení zvyšuje citlivost bradavek). Důvod obliby u mužů: Rozdmýchává v nich oheň, dovoluje mít nadřazenou moc, umožňuje dívat se na zasouvání penisu do pochvy. Dominance, chlípnost a prostor pro fantazii je přivádějí do extáze. Na některé muže působí tato poloha tak, že když nevidí do tváře své partnerky, mohou si místo ní vybavit zbývající 3 316 340 000 žen žijících na této planetě (samozřejmě i ženy si mohou představit, že kolega v práci nebo Roman Šebrle stojí za hřích, jen je tyhle fantazie napadají výrazně méně než pány). Jak ji vylepšit: Potrápením svého bodu G, který je v této pozici snadněji dohledatelný, neboť pyj se dotýká přední poševní stěny.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

I ženy si rády určují pravidla

Žena nahoře

V této poloze muž leží na zádech a partnerka si na něj obkročmo sedne buď tváří v tvář, nebo naopak. Pokud se partner nehýbá, skonal štěstím a přišel na to, co znamená výraz „pohled pro bohy". Důvod obliby u žen: Určení pravidel, svoboda, volné ruce, rozhodování o rozkoši obou, měnění úhlů, udávání tempa. Důvod obliby u mužů: Předání iniciativy, dokonalý výhled na celou akci i milenčina tajná místa, možnost stimulace partnerčiných prsou i poštěváčku. Jak ji vylepšit: Při jízdě na milencově penisu se při pohybu dolů rozvlňte v bocích a zadečkem opište pár kruhů. Nemusíte být žokej Váňa, abyste se, vavřincem ověnčená, stala hvězdou dne. Pobídnout svého koně ve slabinách určitě taky dokážete na výbornou.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.