Hlavní obsah

5 poloh, které všichni muži milují

Foto: Thinkstock

I muž potřebuje vaší něhu

15. 10. 2011

Osobní potřeby stranou, nyní půjde o blaho protějšku! Jak to? Dobrá milenka čas od času partnerovi ukáže, že jí nezáleží jen na sobě a jejím vyvrcholení, nýbrž i na milostném opečovávání. Takže, jak mu dokázat, že jste celá jeho?

Článek

Jsou situace, kdy člověk zapomene na sobeckost a je rád, že může partnerovi udělat radost, ba přímo pomyšlení – a to nejen pouze v běžném životě, ale i v sexu. Pokud i vy toužíte partnerovi nějakým způsobem oplatit jeho snahu, zájem či lásku, vsaďte na to, co většinu mužů rozpaluje jako kachlová kamna – ty správné sexuální polohy. V jakých si tedy maximálně užije vaginální i anální sex?

1. Královna nadvlády aneb Vy nahoře

Není žádným překvapením, že tato legendární pozice obstála ve zkoušce času a podle všeho stále patří mezi pět nejoblíbenějších sexuálních poloh vůbec. Ženy ji milují kvůli pocitu své nadvlády, muži proto, že milenky oddřou všechnu práci a ještě je na ně hezký pohled. Vy si třeba myslíte, že pohupující se ňadra vypadají směšně, ale pro něj jsou sexy stimulem. (Zvlášť když je pak nabídnete jeho ústům.) A co potom slastný výraz tváře, když se blížíte k orgasmu, nebo klín přístupný pro dráždění rukou? Tak řekněte. Co by si muž mohl přát víc?

Tip:Neomezujte se pouze na rajtování na posteli, ale k jízdě využijte i židli, na které se partner pohodlně uvelebí. Šťastlivec si také může sednout s nohama nataženýma před sebe a vy si na jeho klín přidřepnete. Obměnou je i otočka čelem vzad, kdy mu k pokoukání nastavíte svůj zadní vchod. A kdo říká, že on musí mít nohy u sebe? Jednu mu ze sevření vašeho klína vyhoďte a zajezděte si (otírejte se) s penisem v sobě střídavě na levém a pravém stehně.

Foto: Thinkstock

Poloh při sexu je mnoho, ale ne všechny jsou proveditelné pro každého

2. Otrokyně vášně

Vtěsnat svůj penis hluboko do vaginy je sexuálním nutkáním pro mnoho mužů, kteří si představují, že při náhlé chuti na radovánky opřou svoji partnerku o nejbližší kus nábytku a uspokojí svoji touhu. Jak? Vykasají sukni, naléhavě jí rukou roztáhnou nohy od sebe, přičemž je vzápětí i nadlehčí a odlepí od země, aby měla zadek ve vzduchu. Pár hlubokých tahů přesně mířených do cíle v kombinaci s vizuální stimulací způsobí, že po pár minutách by se mohl pro výbuch spermatu bílit obývák.

Tip: Prostě a jednoduše se nechte jeden podvečer „nečekaně“ nachytat při úklidu, a až vás ohne přes opěradlo křesla, přitiskněte mu své majestátné půlky co nejvíc k tělu, neboť to krásně pozlobí jeho varlata.

3. Kleště

Již jsme si řekli, že muži musí na sex vidět – to je základ. Pokud mohou sledovat, jak se penisem zabořují do pochvy, jsou v sedmém nebi. Když je navíc partnerka k sobě přivine co nejvíc a pevně sevře mezi svá stehna tak silně, jako by jí chtěli uniknout, nemají pochyb o tom, že jsou v posteli s tou správnou osobou: „Ta má sex ráda,“ říkají si. Takže si lehněte na záda, pokrčte a roztáhněte nohy a vybídněte ho, aby si mezi ně kleknul (čelem k vám). Pak mu je obmotejte okolo pasu a jestli vám to jeho tělesná stavba a štíhlejší pas dovodí, spojte mu je za zády.

Tip: Některé muže vzrušuje mírné zápasení neboli odpor. Tvařte se, že mu nechcete „dovolit“, aby si určovat své tempo, a to tak, že budete mít nepřizpůsobivé a neochotné nohy, které se nechtějí podvolit něčímu rytmu, protože mají svůj vlastní. Holt kleště jsou kleště…

4. Na pejska

Psí poloha je taktéž tradiční a nestárnoucí klasikou. Probuzení zvířecích pudů láká snad každého samce, který touží po rychlém orgasmu s minimálním úsilím. Odpadají romantické pohledy z očí do očí, jde se rovnou na věc. Tady velí chtíč! Proto se rovnou samy od sebe natočte zády k němu, vyšpulte zadeček a nechte ho, ať dělá, co uzná za vhodné.

Tip: Psí poloha přímo svádí ke špinavé mluvě nebo jemnému výprasku. Zkuste mu dát do ruky paddle (plochý nástroj k plácání, viz článek Oživení sexu: Nechte si naplácat!) nebo se nechte (s citem, samozřejmě) zatahat za vlasy. Jeho požitek umocníte i tím, že si před nebo vedle sebe postavíte zrcadlo, aby na všechno viděl z různých úhlů.

5. Muž nahoře

Ač je to k nevíře, i jistá verze misionářské polohy může být pro pány žádoucí, a to nejen proto, že je jejich partnerka většinou pasivním pozorovatelem. Co je na ní tak lákavého? Mít situaci pod kontrolou a působit ženě rozkoš podle své libosti, je pro některé pány odvazové. (Více o tom, co tato poloha o povaze muže vypovídá, najdete zde: Sex: Typologie mužů podle toho, jak "to" chtějí nejčastěji.) Na mysli máme metodu CAT (coital alignment technique), s níž přišel jeden americký psychoterapeut. Poloha slibuje dosáhnout ženám orgasmu, a dokonce se přiblížit i orgasmu párovému. O co jde? O zajištění nepřetržitého dráždění poštěváčku při třecích pohybech dovnitř a ven.

Žena leží na zádech, muž na ní. Přejíždí po ní pánví tak, že tiskne penis a tře jím proti Venušinu pahorku. Hezky pravidelně. Milenka mu pomáhá nastavováním se, neboli tlačí své boky nahoru a klade odpor. Když se pánev muže pohybuje směrem dolů, pánev ženy je tlačena zpět, čímž vzniká protitlak (pomoci si můžete vypodložením zadečku polštářem). Nejlepších výsledků lze dosáhnout, je-li tlak stálý, silný a pravidelný, popisuje doktor Glenn Wilson ve své knize Vynalézavá láska.

Tip: Před tím, než se do této polohy pustíte, nešetřete lubrikantem. A bylo by fajn, kdybyste míru své vášně úměrně vyjádřily slastnými vzdechy. A pochvalou. Tedy jestli vás partner opravdu dovede do cíle společného orgasmu.

I když jsme vybrali tyhle pozice pro mužské uspokojení a vy se je rozhodnete vyzkoušet, nechte si svoji snahu a dřinu příště od partnera oplatit. Ať se potí zase on! Vždyť vy si to zasloužíte!

A kterou polohu miluje ten váš?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek