Hlavní obsah

Ať se zdraví stane vášní

Zdravý životní styl si zamilujete

Každý by se měl starat o své zdraví. Proto některé zdravotní pojišťovny podporují zdravý životní styl a zábavnou formou vedou klienty k tomu, aby se o sebe a své zdraví zajímali.

Článek

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR, pojišťovna s kódem 211, motivuje své klienty , aby se víc věnovali svému zdraví,  prostřednictvím projektu Zdraví jako vášeň. Tento projekt vytvořila, aby došlo ke spojení zdraví, kondice a prevence a díky němu můžete zjistit, jaké ZP MV ČR pořádá preventivní programy, kulturní akce a soutěže.

„Naši filozofii charakterizuje heslo: Zdraví jako vášeň!, a my to myslíme vážně – upřednostňujeme zdraví před nemocí a prevenci před léčením. Proto nad rámec základních povinností, kterými je zajištění kvalitní a dostupné zdravotní péče, svým klientům nabízíme i originální projekty a preventivní programy, které jim pomohou se změnou životního stylu či s udržením dobré kondice a zdraví,“ říká generální ředitel Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR Jaromír Gajdáček.

Vyhrát můžete skvělé ceny!

Vyhrajte notebook či tablet

Jak již bylo řečeno, projekt Zdraví jako vášeň pořádá různé soutěže, a tak se zapojte do soutěže o skvělé ceny od společnosti Fujitsu. Stačí správně zodpovědět dvacet soutěžních otázek, které budou rozděleny do dvou kvízů, a notebook, tablet či jiná hodnotná cena může být vaše. Štěstí máte opravdu ve svých rukou, jelikož o výhercích nerozhoduje losování, ale závěrečná tipovací otázka. Stačí, aby váš tip byl nejblíže. Říjnové soutěžní kolo i předchozí záříjové kolo naleznete zde.

Rozhovor s Pepou Vojtkem

Na stránkách projektu Zdraví jako vášeň můžete najít například jedinečný rozhovor s Pepou Vojtkem, který poskytl právě Zdravotní pojišťovně MV ČR.

Možná jste nevěděli, že tento známý zpěvák byl původní profesí opravář telefonů, ale určitě jste věděli, že se kromě turné s kapelou Kabát věnuje i divadlu, a to především muzikálům. Za sebou má například muzikály Krysař, Hamlet, Tři mušketýři a nejnověji ho můžete vidět v muzikálu Casanova. Jaký má postoj ke zdraví, jak se udržuje v kondici a jak relaxuje? To vše a mnohem více se můžete dočíst zde.

S proměnou pomůže Petr Havlíček

Proměna s Petrem Havlíčkem

Právě odstartovala druhá skupina v projektu Změním se. Hlavní podporou je výživový poradce Petr Havlíček, kterého můžete znát z televizní obrazovky. Tento specialista se svým týmem pomůže deseti odhodlaným pojištěncům, aby se během 3 měsíců změnili dle svého přání jak fyzicky, tak i psychicky. Profily účastníků druhé skupiny můžete vidět zde.

Líbí se vám projekt Zdraví jako vášeň? Staňte se fanouškem na facebookových stránkách.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.