Hlavní obsah

Biker boots: Už nemusíte přemýšlet, s čím je zkombinovat!

Foto: Highkey, shutterstock.com

Jedny boty, tři různé kombinace! S čím vším se dají biker boots nosit?

23. 9. 2016

Čekaly jste, že se po nich po jedné dvou sezonách slehne zem? Pak jste nemohly být dál od pravdy. Biker boots alias boty v motorkářském stylu si stále udržují status trendy bot. A navíc jsou pohodlné!

Článek

Spousta vás už je v botníku má a spousta vás nezůstala jen u jednoho páru. Nedivíme se! Bikerům se podlehne snadno. I z obyčejných módních kousků totiž udělají cool sestavu a na rozdíl od podpatků v nich vydržíte běhat celý den. Pokud máte tyto boty na svém wish listu, doporučujeme se zaměřit na pravou kůži. Protože jakmile je obujete, nebudete se s nimi chtít jen tak loučit.

Našly jste ty pravé? Výborně. Teď už jen promyslet, s čím je budete nosit. Inspirovat se můžete následujícími sestavami, ve kterých jsme záměrně využili jeden a ten samý pár bot.

Láska k modré

Džínovina se samozřejmě nabízí sama. Spárujte boty s oblíbenými slimkami (užší střihy k nim jdou obecně lépe) nebo využijte začátku podzimu a obujte je k šortkám! Kombinace s krátkými délkami vypadá skvěle. Pokud se rozhodnete ukázat nohy, nahoře už látku neubírejte. Naopak, tady vzniká prostor pro oversized vršky nebo volnější roláky (nás baví ten s prostřihem na jednom rameni), které stylově korespondují s botami.

Foto: archiv firem

Začátek podzimu je ideální pro stylovou kombinaci šortek a kotníčkových bot

Šaty? Rozhodně ano!

Nezůstávejte jen u kalhot nebo šortek. Motorkářské boty tvoří skvělý kontrast se šaty. Po kterých se vyplatí sáhnout? Dobře budou vypadat modely, kopírující postavu (v libovolné délce), vzdušné šaty z lehkých látek (představte si tmavší podklad, květinový potisk a rukávy) a stejně tak i ty krajkové nebo módní saténové (a jsme zpátky u kontrastu). Půjdete-li do šatové sestavy, klidně vytáhněte i oblíbený křivák.

Foto: archiv firem

Spojení šatů a biker boots se nebojte. Přibrat můžete i starý dobrý křivák

Když se setmí

Bikery vás mohou doprovodit i na večírek. Kromě šatů si rozumí také se sukněmi, zejména těmi kratšími. Sáhnout můžete i po efektních flitrech. S mini sukní už opět volte střídmější hořejšek, příjemně nenuceně působí bavlněné tričko a vesta, která dodá celku na zajímavosti. Nezbytností by mělo být psaníčko nebo malá kabelka. A pozor, čím bude zajímavější, tím lépe.

Foto: archiv firem

S motorkářskými botami můžete vyrazit i na večírek

A s čím nosíte tyto boty vy? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek