Hlavní obsah

Buďte i v menopauze sexy a zbavte se nafouklého břicha!

Foto: Stock photo secret

Foto: Stock photo secret

Ženy se ve věku kolem padesátky potýkají s celou řadou změn. Patří mezi ně i přibývání na váze a změna postavy, jedním z průvodních projevů menopauzy je totiž zpomalování metabolismu.

Článek

Menopauza neznamená jen pokles estrogenů, ale celé hormonální výbavy. A proto dochází také ke změnám bazálního metabolismu a zvyšování hmotnosti. Vytrácí se typicky ženský tvar hrušky ženského těla a tuk se začíná ukládat v oblasti břicha. Kromě přibírání trápí ženy také pocit nafouklého břicha, které je v menopauze běžné. Nafoukle se cítí vždy před nadcházející periodou, za což může zvýšená hladina progesteronu. Jeho zvýšená produkce, ke které dochází v období ovulace, způsobuje změkčení svalů v břiše, což vede k pocitu nafouklého břicha.

Jak bojovat s projevy menopauzy?

Foto: Stock photo secret

Pokud ženy hledají nejrychlejší řešení, měly by sáhnout po přírodních doplňcích stravyFoto: Stock photo secret

Je nám jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s negativními příznaky menopauzy? Zvýšit libido, energii a nastartovat metabolismus? Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitaminy (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, andělika čínská, ašvaganda, maca).

Doplněk stravy Feminus – opravdu funguje?

Foto: Primulus Group, s.r.o.

Doplněk stravy vyrobený v Česku s certifikací Státního zdravotního ústavu v PrazeFoto: Primulus Group, s.r.o.

Tým lidí, stojících za unikátním doplňkem stravy Feminus, má na tuto otázku jasnou odpověď: „Feminus je kvalitní český produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto produktu.“ Pokud hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je Feminus nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu a v online lékárnách dlouhodobě patří k nejprodávanějšímu doplňku stravy své kategorie. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami. Snižte nepříjemné příznaky ženského přechodu a podpořte svoji ženskou energii a libido.

Reklama