Hlavní obsah

Buďte krásná, i když věčně nestíháte

Sobotní ráno jednou za osm týdnů? Ideální doba na odstraňování chloupků

Chtěla byste pořád vypadat půvabně, ale nemáte čas? Víme, jak mít hebkou pokožku až na osm týdnů!

Článek

Na ranní make-up máte vyčleněných pět minut. Plus dalších deset na rychlou sprchu a úpravu účesu. Během dne si zvládnete dvakrát zapudrovat nos, upravit rtěnku a provonět kancelář svým parfémem. Před spaním trváte na odlíčení make-upu a čištění zubů, ale nanést krém nebo pečující olej zvládnete tak obden. Manikúru a pedikúru stíháte jednou týdně o víkendu, zábal na vlasy také, o pleťové masce se vám už půl roku zdá, ale zatím jste si ji nestihla ani pořídit, natož aplikovat. A stejné rezervy máte i v odstraňování chloupků. V koupelně jste sice na viditelné místo položila žiletku, ale v ranním polospánku a s vědomím, že jste si deset minut přispala, ji stejně pravidelně ignorujete. Jenže si představte, že budete muset nečekaně k lékaři. Nebo vás nepřipravenou zaskočí milostné dobrodružství. Ale ráno jste zrovna nestihla žiletku nebo strojek použít. Co s tím?

Oblast bikin, podpaží, nohy nebo obličej? Vyberte si jeden ze čtyř speciálních nástavců pro co nejlepší výsledky

Hebká až 8 týdnů

Naštěstí existuje způsob, jak si zajistit hebkou pokožku, aniž byste musela řešit pravidelné holení. Jmenuje se Philips Lumea, zbaví vás chloupků kdekoliv na těle až na osm týdnů a po několikaminutovém ošetření máte na další dva měsíce zase vystaráno. Zázrak? Skoro ano. Lumea už stihla okouzlit ženy v celé Evropě, kde ji vlastní více než 1,5 milionu šťastných majitelek. A pořizuje si ji i čím dál více žen v České republice.

O účincích Philips Lumea je přesvědčeno již více než 1,5 milionu žen v Evropě

Uspat, vypadnout, zpomalit růst

Nejprve vás čekají čtyři ošetření v intervalu dvou týdnů. Ideálně 24 hodin před tím prvním požadované oblasti oholte, epilujte nebo z nich odstraňte chloupky voskem. V den D vezměte přístroj Lumea a zapněte senzor SmartSkin, který vám podle odstínu pokožky doporučí nejvhodnější nastavení. Jestliže jste majitelkou citlivé pleti, můžete nastavení samozřejmě změnit i manuálně. Potom přiložte zařízení Lumea k pokožce pod úhlem 90 stupňů, počkejte, až se rozsvítí kontrolka, a poté zmáčkněte tlačítko, čímž vyšlete záblesk pulsního světla na kořínek chloupku. Ten díky tomu přejde do klidové fáze a posléze vypadne. Poté pomalu posouvejte nástavec Lumea po pokožce a rovnoměrně ošetřete celou oblast – vyhněte se ale znaménkům a nepouštějte záblesky dvakrát na jedno místo. Na každou část těla máte k dispozici speciální nástavec, takže je celé ošetření pohodlné a rychlé. A když se Lumea vybije, jednoduše připojte kabel a můžete pokračovat.

Zbavte se chloupků snadno a bezbolestně. Přístroj Lumea teď navíc můžete testovat až 90 dní se zárukou vrácení peněz

Zajímá vás, jak to celé probíhá v praxi? Podívejte se zde. Koupí zároveň nic neriskujete, protože Philips vám umožní testovat zařízení Lumea až 90 dní, a pokud byste čirou náhodou nebyla spokojená, můžete je vrátit a on vám vrátí peníze v plné výši.

Philips Lumea

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek