Hlavní obsah

Buďte on-line i ve vaně!

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Spojte příjemné s užitečným

Doba pokročila, s nedostatkem času se potýká už skoro každý. Teď můžete spojit příjemné s užitečným! Surfujte, posílejte SMS, vyřiďte si poštu a přitom buďte ponoření do voňavých bublinek uvolňující lázně.

Článek

Než si začnete klepat na čelo a v duchu omílat, co je tohle zase za výmysl, měli byste vědět něco o filozofii výrobců. Koupelna již nemusí být jen místem, kam jako první ráno vstoupíte, a posledním místem, které večer opouštíte. Může se stát prostorem, kde si nejen zarelaxujete, ale i pobavíte.

Nic není nemožné, a tak ani mnohé z vás nepřekvapí, že on-line můžete být třeba ze sprchového koutu. Zapomeňte na voděodolný počítač s klávesnicí a myší. Ovládání může být mnohem jednodušší - pomocí obrazovky! Stačí se jen dotknout a klidně můžete mít ruce od mýdla nebo vody. Multimediální novinka už je na trhu nějaký čas a získává si své příznivce.

Foto: eden-koupelny.cz

Pusťte si oblíbené DVD ve vaně

Co všechno dokáže

I když patříte mezi ty, co si rádi ve vaně poleží a zrelaxují, zkuste si alespoň na chvilku představit to pohodlí: Ležíte v aroma lázni, k tomu vám hraje příjemná relaxační hudba, na okraji vany na vás čeká vychlazený koktejl a vy si konečně v klidu můžete přečíst denní maily. Ne ty pracovní, to zvládnete v kanceláři, ale ty, na které přes den nemáte čas. Můžete použít speciální dálkový ovladač nebo dotek prstu. Vyřídili jste vše potřebné a směle se vrhnete do čtení aktuálních zpráv, pošlete známým z internetu důležitou SMS, dámy se poohlédnou po nějakém zajímavém receptu na večeři nebo si přečtou reakce čtenářek v jejich deníčku na proženy.cz. Díky multimediálnímu systému si můžete také pustit oblíbený film na DVD.

Všechny technické novinky do koupelny musí mít speciální technologii, která je bude chránit proti vodě. I tohle multimediální zařízení má obrazovku, které nevadí, když na ni vystříkne voda ani stoupající pára z vany. Skvěle se bude vyjímat na protější zdi nebo třeba vedle umyvadla. Pánové tak mohou surfovat na netu třeba při holení. Vybrat si můžete z několika velikostí a barevných odstínů.

Foto: eden-koupelny.cz

Koukněte se na televizi při sprchování

Televize nejen do sprchového koutu

Ve sprchovém koutě nebývá moc času na surfování, proto si do něj můžete pořídit "pouze" televizi. Bude se hodit, když třeba spěcháte a dávají oblíbený film, o který nechcete přijít. Dá se tak opět zkombinovat příjemné s užitečným. Postupně si zvykáme na nové neobvyklé služby, které nám dnešní koupelny nabízí. Masážním systémem sotva dnes někoho ohromíte. Vířivé vany nebo hudba z voděodolných reproduktorů se stávají standardním vybavením dnešních koupelen.

Možná právě televize dodá té vaší patřičný punc a nádech luxusu. Na trhu jsou k dostání různé velikosti obrazovek. Za standard se dá považovat vodotěsná 17´ obrazovka, která navíc začíná být cenově dostupná široké veřejnosti. Dnes se dá sehnat za cenu kolem 20 000 až 25 000 Kč.

A několik technických dat závěrem: TV má integrované reproduktory, rozlišení 1440 x 900, jas 385 cd/m2, doba odezvy 16 ms a rozměry 472 x 315 x 65 mm. Dražší verze mají rozsáhlejší vybavení. Speciální konstrukce vodotěsné televize umožňuje montáž nejen do sprchového koutu, ale i přímo nad vanu.

Dejte sbohem standardním včerejškům a přivítejte nadstandardní zítřky ve vaší staronové koupelně.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek