Hlavní obsah

Být stále krásná je v dnešní době snadné!

Foto: Estetické centrum Fit Raz Dva

Neinvazivní ošetření pleti

Život plyne a každá z vás jistě touží, aby to na vaší tváři či těle nebylo znát. Není to tak nereálné, jak se může zdát. Moderní technologie umožňují neinvazivně a bezbolestně doslova zastavit čas. Pokud se vhodně zkombinují nebo doplní o nejnovější trendy v kosmetice, výsledek je zaručen.

Článek

Vhodně sestavený balíček služeb lze pořídit i za necelou tisícovku – a to je mnohdy i méně, než dáte za tři návštěvy kavárny s kamarádkou. Navíc ta nejlepší pracoviště poskytují i garanci kvality ošetření a záruku vrácení peněz. Nic tedy neriskujete.

Zde můžete nalézt akční nabídku jednoho z lídrů trhu – estetického centra Fit Raz Dva.

Foto: Estetické centrum Fit Raz Dva

Fotodynamická terapie

Facelifting obličeje s detoxikací organismu

Po čem touží každá žena? Bezpochyby je to svěží a mladistvý vzhled. Existuje celá řada technologií, jak jej získat neinvazivně a bezbolestně. V moderní době se prosazuje ošetření plazmovými toky, fotodynamická terapie či V-shape metody. Mnohdy však ošetření samo o sobě nestačí. Důležité je ošetření vhodně kombinovat, aby byl výsledek co nejlepší.

Existují pracoviště, která se na sestavování balíčků služeb zaměřují. Přinášejí tak klientům řešení na klíč.

Zkuste si i vy balíček, kterým omladíte svůj vzhled a detoxikujete organismus.

Foto: Estetické centrum Fit Raz Dva

Ošetření pro odstranění tuku

Hubnoucí procedury s lymfodrenáží

Pokud vás trápí nějaký ten faldík navíc, nemusí to hned znamenat lehnout si pod „kudlu“. I v tomto ohledu jsou neinvazivní metody velmi pokročilé. Tím správným receptem je rozštěpit tuky, podpořit jejich odbourání z organismu a povolené svalstvo stimulovat.

Vyzkoušejte i vy tyto tři kroky v šesti ošetřeních a jednom balíčku.

Foto: Estetické centrum Fit Raz Dva

Alginátová maska

Kombinace kosmetických služeb s přístrojovým ošetřením

Říkáte si, fajn, ale budete muset skloubit estetické centrum a návštěvy kosmetiky. A co když se některé metody vzájemně vylučují? Ideálním řešením je absolvovat obojí v jedné provozovně. Jedině tak je možné zaručit, že výsledný efekt bude komplexní. Skloubí se tak moderní poznatky v kosmetice s pokrokovou technologií.

Je to složité? I tuto kombinaci služeb můžete zakoupit v jednom balíčku. Pěkně pohromadě a bez starostí právě zde.

Foto: Estetické centrum Fit Raz Dva

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

A co pánové?

Prakticky všechna ošetření jsou vhodná i pro muže. Pokud si tedy přejete svou polovičku „vylepšit“, s chutí do toho. Dárková poukázka může tvořit poměrně netradiční vánoční dárek. Dosažené výsledky však jistě učiní radost vám oběma. Nejvhodnějším typem ošetření pro muže je diodová epilace, která zaručuje trvalé výsledky. Žádný domácí IPL epilátor ji nenahradí.

Zbavte ho chlupů jednou provždy!

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek