Hlavní obsah

Bytový dům V Zahrádkách, Praha 3-Jarov

Čtyřpatrový bytový dům s pátým ustupujícím podlažím. Dostatek parkovacích stání ve dvou podzemních podlažích

Skandinávská stavební a developerská společnost Skanska, která za dobu svého působení postavila téměř 7000 nových domovů, loni v květnu zahájila prodej nového bytového domu „V Zahrádkách“.

Článek

Ve čtyřpodlažní budově s pátým ustupujícím podlažím je celkem 107 bytů ve velikostech od 1 + kk o rozloze 31 m2, terasou 5 m2 a předzahrádkou 7 m2 až po velkorysé 4 + kk o rozloze 105 m2 a 27 m2 velkou terasou. Téměř tři čtvrtiny nabízených bytů jsou ve velikostech 2 + kk a 3 + kk.

Terasy, předzahrádky i bezpečné přízemní byty

Všechny byty v přízemním podlaží projektu mají terasu či předzahrádku, součástí všech ostatních jsou balkony či lodžie v ustupujících patrech terasy. Protože Skanska dbá na bezpečnost v domácnosti, všechna okna a balkonové dveře v přízemí projektu jsou zajištěna bezpečnostním sklem a uzamykatelnou kličkou zabraňující vloupání.

Při včasné koupi nového domova mají klienti možnost bezplatného variantního řešení v rámci nabízených standardů vybavení bytu. Vybírat si mohou hned z několika barevných odstínů dveří, laminátových plovoucích podlah, obkladů i dlažby v koupelně. Neváhejte, stavba byla již zahájena.

Více

Většina bytů v přízemí a dva byty ve druhém patře mají terasu či předzahrádku

Parkovací stání a myčka na kola, kočárky a psy

Dvě podzemní podlaží domu nabídnou také dostatek parkovacích stání. Ke každému bytu lze dokoupit sklep ve velikostech 2–7 m2, mnohé sklepy jsou přístupné přímo z parkovacího místa.

Cyklisté, rodiny s malými dětmi a majitelé psů jistě ocení sprchu pro mytí kol, kočárků či zablácených psích miláčků v suterénu bytového domu.

Více

Ukázka standardního vybavení projektu V Zahrádkách

Nízkoenergetický standard

Důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní okna zajistí bytovému domu V Zahrádkách nízkoenergetický standard s průkazem energetické náročnosti budovy B – úsporná.

Více informací o projektu najdete na stránkách zde.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.