Hlavní obsah

Chci zhubnout a cítit se skvěle!

Foto: ketodiet.cz

Pusťte se do toho hned, bez výmluv. Zvládnete to

Pravidelný jídelníček se vám jen horko těžko dodržuje, s pohybem to jde od desíti k pěti, a po večerech máte navíc chutě na sladké? Nebojte, nejste samy.

Článek

Neznamená to ale, že byste s tím neměly něco udělat. Naopak!

Řekněte si nahlas, proč chcete zhubnout

Každá máte jiný životní cíl, a stejně tak i důvody, kvůli kterým toužíte zhubnout. Ať už se chcete vejít do šatů z minulého roku, nebo vás štve, jak se zadýcháváte do schodů a při dobíhání autobusu, na jedno nezapomínejte. Vlastní spokojenost by měla být cílem každé z vás. Děláte to především pro sebe a své zdraví.

Je dobré si také stanovit milníky, důležité záchytné body, kdy se můžete odměnit. Například když se vám podaří shodit první 3, 5 nebo 10 kilogramů. Samozřejmě nechceme říct, abyste se odměnila sladkostí, ale nový top nebo oblíbený zahraniční časopis by se vám líbit mohl, co říkáte?

Foto: ketodiet.cz

Chutné proteinové nápoje

Každý někdy potřebuje „pomocníka“

Hubnutí není jednoduché, ať si říká, kdo chce, co chce. Proto je určitě fajn si vybrat nějakého ověřeného a fungujícího pomocníka. Co by to mělo být? Může jím být například populární proteinová dieta KetoDiet, kterou využívají i známé české osobnosti, ale samozřejmě nejen ony.

„KetoDiet beru jako skvělý odrazový můstek, díky kterému jsem shodila nadbytečná kila. Naučila jsem se jíst pravidelně a stačí mi menší porce. Vůbec už mi nechybí sladké, smažené a jiné nezdravé jídlo a naučila jsem se jíst více zeleniny. Jsem plná energie. Hodně sportuji a zjišťuji, že se mi všechny věci dělají tak nějak snadněji,“ říká slečna Markéta, které má za sebou již celý dietní plán proteinové diety.

Foto: ketodiet.cz

Hlavně dodržovat pravidelnost a jíst

Jak KetoDiet funguje?

Dietní plányproteinové diety KetoDiet se skládají ze 3 jednoduchých kroků, v průběhu kterých jíte chutná proteinová jídla, dopřáváte si množství zeleniny a učíte se pravidelně a vyváženě jíst. Protože je KetoDiet (jak už název napovídá) založena na ketóze, tedy přednostním spalování tuků, výsledky jsou vidět velice rychle. K dispozici vám navíc budou výživoví poradci on-line, kteří vám poradí a povzbudí vás, právě tehdy, když to budete potřebovat.

Foto: ketodiet.cz

Proteinové tyčinky jsou skvělou svačinkou

Více o proteinové dietě KetoDiet se můžete dočíst na www.ketodiet.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama