Hlavní obsah

Chytří pomocníci vám uvolní čas na to skutečně podstatné

Foto: Samsung

Kdo by si nepřál mít doma chytré pomocníky?

Klidnou a uvolněnou vánoční atmosféru se vždy snažíme připravit spíše pro ostatní – pro rodinu a děti především. Často se ale stává, že se do vánočních příprav natolik ponoříme, že ve výsledku si samotné svátky úplně zapomeneme užít a hlavně si odpočinout. A to je velká škoda. Nejen kvůli nám samotným, ale také právě kvůli blízkým, kteří by jistě ocenili, kdybychom si s nimi volné dny vychutnaly plnými doušky. Připravili jsme pro vás proto výběr několika šikovných pomocníků do domácnosti, díky kterým budete moct pustit podstatnou část starostí z hlavy. Ušetří vám spoustu času, který tak můžete věnovat svým blízkým, anebo třeba samy sobě.

Článek

Chladničky Side by Side: zdravě, přehledně, vždy po ruce

Chladničky se dvěma křídly dveří, tzv. americké nebo-li Side by side, mají oproti těm běžným hned několik příjemných výhod. Tou první, kterou právě v období vánočních svátků ocení snad každý, je výrazně vyšší objem úložného prostoru. Začíná na 604 l a v závislosti na konkrétním typu chladničky může dosahovat objemu až 647 l. Dostatečně velký je tak i mrazák, což značně ulehčuje plánování velkých nákupů. Různé modely pak nabízejí i další funkce jako je výrobník ledu nebo dokonce nástroj na výrobu ledové tříště.  Zdaleka nejpraktičtější prvek představuje beznámrazová technologie True No Frost a duální systém chlazení Twin Cooling. Chladničky Side by Side díky němu uchovávají potraviny čerstvé až po dvojnásobně dlouhou dobu.

Cena od 20 990 Kč

Foto: Samsung

Praktická chladnička Samsung Side by Side

Úklid přenechejte chytrému robotovi

Robotické vysavače dříve zvládaly likvidovat maximálně menší domácí nepořádek, protože pouze zametaly, ale nyní již nečistoty vysávají. Sací výkon 250 W je u nejnovějšího modelu vysavačů POWERbot totiž mnohonásobně silnější než u tyčového vysavače. Jeho inteligentní senzory tak vytvoří mapu vašeho domova a skrze mobilní aplikaci Select & Go můžete robota bez dozoru nechat vysávat celý dům. Sami se tak můžete v klidu věnovat důležitějším věcem.

Cena 26 990 Kč

Foto: Samsung

Robotický vysavač Samsung POWERbot (VR20K9350WK)

Neperte se s časem

Superrychlé pračky ze série QuickDrive zkracují čas praní až o 50 % a šetří až 20 % energie, aniž by jakkoliv snižovaly kvalitu praní. Díky kapacitě 9 kg prádla, praktickým dvířkům Addwash umožňujícím přidat zapomenuté kusy oblečení, speciální konstrukci pracího bubnu, výkonnému samočištění bez potřeby chemikálií, desetileté záruce na motor, inteligentnímu propojení s mobilní aplikací, téměř neslyšnému chodu a dlouhé řadě dalších vychytávek jsou pračky QuickDrive hrdými držitelkami řady ocenění a certifikací, včetně vítězství v časopisu dTest.

Cena od 17 990 Kč

Foto: Samsung

Superrychlá pračka Samsung QuickDrive

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek