Hlavní obsah

Co čeká Kozoroha ve čtvrtek 27. února

Kolem 10.23 hodin budete samy sebe nemile překvapovat. Vaše obvyklá vyrovnanost se vytratí a začnete reagovat naprosto neobvykle. Rozčilujete se kvůli naprostým maličkostem, zatímco zásadní věci odbudete mávnutím ruky.

Článek

Láska a sex

S láskou si dokážete poradit. Poněkud obtížnější to bude v případě, kdy se do vás zamiluje někdo podstatně mladší, než jste vy. Takovému člověku budete jen těžko vysvětlovat, že ho sice máte rády, ale na vážný vztah to prozatím nevypadá.

Partner a rodina

Do života se vám pohrnou lidé, které ani trochu nemusíte. Zatímco oni vám připadají nudní, arogantní, protivní a podobně, vy od nich sklízíte samé lichotky a uznání. Zkuste na ně změnit názor.

Domácnost a nákupy

Buďte opatrné na klíče, neboť vám můžou nadělat pořádné vrásky. To, že byste je ztratily, by bylo nepříjemné. Je však možné, že klíč v zámku zlomíte. V každém případě budete shánět zámečníka, případně jiného řemeslníka

Krása a zdraví

Pocit, že je toho na vás moc, je intenzivní a navíc opodstatněný. Právě proto je potřeba, abyste si našly čas a alespoň na chvíli zavřely oči. Pár minut relaxace vám vrátí jak mozkovou výkonnost, tak dobrou náladu.

Astrojídelníček

Luna v Beranu ráno přejde do fáze, během které váš organismus beze zbytku spálí vše, co přijme. To ale neznamená, že se můžete přejídat, ovšem uškodí vám i druhý extrém čili hladovění. Zejména když vás občas pobolívá hlava, měly byste jíst alespoň šestkrát denně malé porce, aby vám neklesla hladina cukru v krvi. Do jídelníčku zařaďte libovolné nízkotučné mléčné výrobky.

K obědu si dejte králičí maso s bramborovým knedlíkem a červeným zelím. Na odpoledne si nachystejte nízkotučné jahodové kefírové mléko a tmavé celozrnné pečivo. K večeři bude vhodná luštěninová polévka. Celý čtvrtek v pravidelných intervalech popíjejte neokysličenou minerálku s obsahem hořčíku. Když vás i přes pečlivě dodržovaný jídelníček a pitný režim začne trápit migréna, uleví vám čaj z pupalky dvouleté.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama