Hlavní obsah

Co čeká Kozoroha ve čtvrtek 29. října

dnes 00:00

Čeká vás den plný překvapení. Ta, které se týkají bezprostředně vás a vaší rodiny, zvládnete bez problémů. Potíž je s těmi, která se týkají rodičů a prarodičů. V těchto případech se musíte na společném jednání domluvit s partnerem.

Článek

Láska a sex

Pracovní nabídka, kterou dostanete, vám zalichotí. Je vám jasné, že jste dobré, protože jinak by vám ji v této těžké době nedali. Můžete být nadšené, ale do postele byste pracovní záležitosti tahat neměly. Miláček má oprávněný pocit, že ho vůbec nevnímáte.

Partner a rodina

Zejména večer máte tendenci tvrdohlavě prosazovat něco, co vlastně ani není důležité. Když si to přiznáte a slíbíte si, že to odložíte na příznivější dobu, bude to velice prozíravé.

Domácnost a nákupy

Je potřeba, abyste domácí aktivity přizpůsobily tomu, že jste mimořádně netrpělivé. Když k večeři uděláte jednoduchou pomazánku a rafinovaně ji ochutíte, rodina bude nadšená. To, že jste na nic jiného neměly výdrž, raději nezdůrazňujte.

Krása a zdraví

S potěšením zjistíte, že jste sice nezhubly, ale postavu máte očividně vytvarovanou. Váha tedy ukazuje stále stejnou cifru, ale kalhoty a sukně jsou vám v pase i přes boky sympaticky volné.

Astrojídelníček

Lunární fáze vám radí experimentovat, a tak vyzkoušejte jídla, která neznáte. Při Měsíci v Beranu je však zapotřebí, abyste nejedly maso a uzeniny, omezily sladkosti a obloukem se vyhýbaly alkoholu. Ráno popíjejte mátový nebo mateřídouškový čaj a posnídejte ovesnou kaši. Během dopoledne snězte hrst nepražených loupaných mandlí, obsahují hořčík, který je svým způsobem prevencí proti bolestem hlavy. Samozřejmě je hojně zapíjejte neokysličenou minerálkou.

K obědu si dejte brambory zapečené s pórkem nebo brokolicí a okurkový salát s limetkovou zálivkou. Odpoledne si pochutnejte na ovocné přesnídávce s tvarohem a klidně vypijte šálek klasické kávy, ale zapijte ji dvojnásobným množstvím vody. K večeři bude vhodný šopský salát. Začne-li vás pobolívat hlava, popíjejte čaj z kopretiny řimbaby, má velmi rychlý účinek.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.