Hlavní obsah

Horoskop Kozoroha na čtvrtek 29. 7.

dnes 00:00

Kdybyste se hned ráno vědomě rozhodly, že dnešek pojednáte odpočinkově, bude to rozumné. Užívejte si léta, aniž byste na sebe měly přehnané požadavky. Když se ve 22.24 hodin Mars přesune do Panny, čeká vás příliv zajímavých nápadů a právě na jejich realizaci musíte být odpočinuté.

Článek

Láska a sex

Pocit, že o citech nemusíte mluvit, protože váš partner přece moc dobře ví, že ho milujete, je zavádějící a mylný. Ve vašem případě je potřeba, abyste se překonaly a zavedly řeč na důvěrná témata. Když mu polichotíte v tom smyslu, že vás přitahuje a vzrušuje, atmosféru ve vašem vztahu to zásadně vylepší. A kdybyste navíc upřímně ocenily jeho schopnosti milence, bude blahem bez sebe.

Partner a rodina

Nepsaná pravidla, která platí ve vaší i miláčkově rodinné větvi, a jimiž se všichni řídí, vezměte na vědomí. Do vlastního rodinného života je však tahat nemusíte. Bude lepší, když si s partnerem vytvoříte vlastní zvyklosti.

Domácnost a nákupy

Úspěch domácích prací se odvíjí od rychlosti, s jakou je dokážete vykonat. Právě proto je potřeba, abyste vzdaly obvyklou touhu po dokonalosti. Snažte se, abyste měly všechno hotové co nejrychleji. Na dokonalost dojde až potom.

Krása a zdraví

Na to, abyste radily kamarádkám, co si mají obléct a jak se mají na nějakou akci nalíčit, nemáte dostatečnou kapacitu. Navíc hrozí, že jim doporučíte něco, co je sice osvědčené a klasické, ale v čem by se necítily komfortně. Zkuste tento „čestný úkol“ přehrát na někoho jiného.

Astrojídelníček

Ráno popíjejte šťávu nebo smoothie z čerstvých borůvek, které podporují prokrvení mozku a oční sítnice. K dopolední svačině dejte celozrnné pečivo namazané netučným sýrem a alespoň tři červená jablka. K obědu může být maso, ale nikoli drůbeží, nejvhodnější budou roštěnky s rýží.

K odpolední svačině si připravte šlehaný tvaroh s jahodami a hrst piškotů, klidně vypijte šálek černé kávy, kterou ale hojně zapijte minerálkou bez bublinek. K večeři si udělejte rajčatový salát, bude-li pod mrakem, zvolte rajčatovou polévku s noky. Začne-li vás v průběhu dne pobolívat hlava, razantně zvyšte přísun tekutin, také vám uleví čaj z máty nebo devětsilu.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek