Hlavní obsah

Horoskop Kozoroha na neděli 29. 5.

dnes 00:00

Hlavně vás nesmí napadnout, že byste se na někoho preventivně naštvaly. Nemělo by to cenu. V době, kdy Luna prochází Býkem, získáte víc láskyplným přístupem a tím, že lidem ve svém blízkém i vzdálenějším okolí prokážete laskavosti a ukážete, že pro ně máte pochopení.

Článek

Láska a sex

Se vztahem problémy nemáte. Miláček vám lásku dokáže dát najevo tak, že samy pochopíte, že je to z jeho strany dar, kterého byste si měly vážit a který byste měly ocenit. To, že k němu budete vlídné a něžné, je vaše přirozená reakce.

Partner a rodina

I když nemáte čas skoro na nic, na děti si ho udělat musíte. Zejména po poledni, kdy budou pod vlivem konjunkce Luny s Merkurem sympaticky upovídané, se od nich dozvíte přesně to, co byste měly vědět.

Domácnost a nákupy

To, že se vám nechce péct a připravovat něco dobrého, vás samotné překvapí. Místo toho budete uvažovat, zda rodinku vyšlete do nejbližší cukrárny, kde si vyberou něco podle svého vkusu, nebo tam vyrazíte s nimi.

Krása a zdraví

Problémy s klouby, které občas míváte, začaly v poslední době ustupovat. To však neznamená, že je můžete okamžitě zatížit. Pokud chcete někam vyrazit, bude jízda na kole podstatně šetrnější než chůze.

Astrojídelníček

Neděli strávíte s lunární fází v Býku, jejímž symbolem je „Jed“. Neměly byste proto chodit do přírody bez repelentů a rovněž si dávejte pozor na to, co pijete a jíte. Na ráno bude vhodný přiměřeně teplý malinový čaj, do něhož přidejte lékořici, tato kombinace prospívá ústní dutině a krku. Ještě ke všemu by vás mohla pálit žáha, ale tomu dokážete čelit, když zvýšíte přísun potravin, které jsou bohaté na vitaminy skupiny B. Ty se nacházejí třeba v ovesných vločkách a hroznovém vínu, tak si je dejte k snídani. Dále se vyskytují v mléčných výrobcích, tak dopoledne snězte plátkový sýr a vypijte kvalitní mléko.

K obědu zvolte kvasnicovou polévku a játra na grilu. Odpoledne jezte švestky, banány a meruňky. K večeři si uvařte brambory na loupačku a jídlo zapijte kefírem. V 19.22 hodin Měsíc vpluje do Blíženců, takže budete mít enormně citlivé průdušky. Nevětrejte proto v ložnici, aby se do místnosti nedostal pyl ani prach, jinak prokýcháte zítřejší ráno i dopoledne a budete mít oteklé oči.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek