Hlavní obsah

Horoskop Kozoroha na středu 20. 10.

dnes 00:00

To, na co netrpělivě čekáte, se už blíží mílovými kroky. Právě proto byste měly pracovat naplno a snažit se, abyste zvládly zanedbané záležitosti. Jakmile se Luna ve 21.59 hodin dostane do Býka, všechno se pohne kupředu tak rychle, že budete jen s obtížemi registrovat, co se vlastně děje.

Článek

Láska a sex

O partnera se nestrachujte. I když se navenek tváří jako frajer, kterému není cizí žádný hřích, ve skutečnosti je to beránek. Kdybyste mu ale dokázaly alespoň v ložnici dávat najevo, že jeho mužskou stránku ctíte a že jste jeho sexuální dovedností nadšené, bude to s postupujícím časem čím dál lepší, kolem půlnoci přímo vynikající.

Partner a rodina

Vaše tvrdohlavost, která vám obvykle pomáhá zvládat problémy, vám bude spíš na škodu. Najednou zjistíte, že se bijete za něco, o co vlastně nestojíte, s člověkem, s nímž se hádat v podstatě nechcete.

Domácnost a nákupy

Můžete si dobrovolně vybrat, zda budete v kuchyni proto, že musíte, nebo proto, že chcete. Když ale blízkým vysvětlíte, že chcete připravit třeba pečený čaj, a proto potřebujete, aby se o večeři postarali sami, budou souhlasit tak rychle, že vás to samotné překvapí.

Krása a zdraví

Než půjdete večer spát, věnujte pozornost krku a dekoltu. Ošetřete tyto partie nejenom krémem, ale především zpevňujícím gelem. Období, kdy budete do společnosti nosit hluboké výstřihy, se blíží, a vy na to musíte pokožku připravit.

Astrojídelníček

Při dnešní úplňkové fázi Měsíce může na vás jako velmi silný jed zafungovat nejen alkohol, ale i nikotin, tak na to myslete. Ráno nastartujte trávení i metabolismus sklenicí teplé vody, do níž vymačkejte šťávu z půlky citronu. Posnídejte opečený toustový chléb namazaný pestem ze sušených rajčat. Celé dopoledne konzumujte hroznové víno, které zamezuje tvorbě otoků. Snažte se nejíst už nic jiného, tedy kromě sezamových semínek, ta posilují obranyschopnost organismu a mají detoxikační účinky.

K obědu si dejte něco hodně pikantního, nejvhodnější budou mexické fazole. V 16.56 hodin nastane úplněk v Beranu, a proto vám prospěje, když bude jíst celé odpoledne rýži, pomůže shromáždit a následně vyloučit přebytečné tuky i škodliviny z těla. K večeři si uvařte cibulačku. Když vás začne pobolívat hlava, popíjejte čaj z kopretiny řimbaby, zabírá velmi rychle.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek