Hlavní obsah

Děti: likvidátoři sexu?!

Foto: Thinkstock

Máte také ve své posteli narušitele?

16. 7. 2010

Žili, byli žena a muž. Potkali se, zamilovali se, nejdřív se spolu drželi za ruce, pak si dali první pusu, o něco později si užívali dny báječného sexu a jednoho dne řekla žena muži: „Budeme mít miminko!“ A tak se měli žena a muž ještě víc rádi, těšili se na toho roztomilého drobečka a na to, až budou rodina.

Článek

Miminko se narodilo a všude ho bylo plno. Sexu už o něco méně. Z miminka vyrostlo batole a sex byl o něco lepší – i když vyžadoval notnou dávku fantazie (až bude spát, až bude u babičky, až bude ve školce…). Díky novému členu rodiny si žena a muž vypracovali téměř vojenskou strategii, jak na věc. Stali se mistry ve využívání vhodných okamžiků a vyhledávání nových vhodných prostor k realizaci jejich fyzické touhy po sobě samých.

No, holky, nepřipomíná vám tahle pohádka váš všední život? Roztomilé děti dokážou dospělé pořádně potrápit (jasně, nejenom co se sexu týče, ale teď se bavíme o něm). Dokonce ani nemusíte být rodič. Stačí, aby váš milovaný bratr se švagrovou usoudili, že jste ta nejlepší teta pod sluncem a váš partner je bezva parťák pro jejich pětiletého synátora. „Vašík se tak těší na víkend u vás! Mohli byste nám ho pohlídat? On vás má tak rád!“ V takové situaci se staršímu bratrovi jen těžko vysvětluje, že jste o víkendu měla trochu jiné představy, že máte naprosto úúúžasnou sexy novou noční košilku a že jste s vaším partnerem plánovali romantický víkend ve dvou (a sex!).

Foto: Thinkstock

Na party se děti zabaví na celý den

„To víš, že jo! Moc se těšíme, Vašík je zlatíčko!“ Ale kam s ním? Je k neutahání! Zato vy dva jste večer utahaní jako koťata a u večerníčku se vašemu partnerovi i vám už klíží oči. Konečně je Vašík v posteli a vypadá jako spící andílek. Nemáte ani pomyšlení na to, abyste hledala sexy noční košilku, a padáte do postele s jediným přáním – spát. Vedle vás oddychuje spokojený partner, kterému se zdá o dni plném her na indiány, kovboje a asi právě uhání na svém bujném koni prérií. To je asi tak jediná bujná bytost ve vaší posteli. Takže dobrou.

A co vy? Jak to máte zařízené, aby se děti (ať už jste maminka, teta, kamarádka) neproměnily v likvidátory vašeho sexuálního života?

Jeden nápad by tu byl! Vyhrajte jim báječnou party, která je zabaví na celý den a vy budete mít konečně čas sama pro sebe a vašeho partnera. Představte si to: letní den zalitý sluncem, vaši potomci se baví, hrají si, dovádí, soutěží – a to všechno u vás doma! A vy u toho vůbec, ale vůbec nemusíte asistovat. Protože o vaše drobečky se postará profesionální tým! Na webových stránkách rádia Frekvence 1 najdete totiž soutěž přesně pro vás. A víc vám neprozradíme, však vy na to přijdete! Protože vyhrajete i vy – den, který bude patřit jenom vám a sexu s vaším drahým!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek