Hlavní obsah

Divoké celebrity: Kteří slavní mají pověst, že to umějí v posteli pořádně roztočit?

Foto: Profimedia.cz
21. 11. 2017

Dnes už je běžné, že celebrity mluví o svém sexuálním životě na veřejnosti. Některé z nich občas zajdou tak daleko, že se jeví jako monstra a sexuální mašiny. Patří k nim i jindy slušná Heidi Klum nebo provokativní Lady Gaga? A kdo se v posteli chová jako zvíře?

Článek

Některé z hollywoodských hvězd se vyloženě chlubí svými intimními dobrodružstvími. Možná doufají, že budou populárnější, zajímavější nebo kontroverznější. Ať už je jejich lascivní slova vedou k čemukoli, vypadá to, že divokost má mnoho podob. Kdo to podle všeho umí v posteli pořádně roztočit?

Návyková Jessica Simpson (37)

Kdo by si pomyslel, že bytost tak sladká jako Jessica Simpson umí být i pořádně sprostá? Americký zpěvák a její bývalý partner John Mayer se o ní v roce 2010 zmínil v časopise Playboy. Jessica je prý v posteli bláznivka bláznivá, která se nebojí vůbec ničeho. „Jess je jako droga, kterou jsem ve svém životě potřeboval,“ nešetřil chválou hudebník, který její postelové umění přirovnal ke kokainu. Zmíněná zpěvačka a herečka je prý to nejlepší, co v posteli měl. A nutno dodat, že John má srovnání. Chodil i s kráskou Jennifer Aniston.

Foto: Profimedia.cz

Tato sladká bytost prý umí být i pěkně divoká

Zběsilá Heidi Klum (44)

Heidi Klum, tedy německá topmodelka a andílek Victoria’s Secret, vypadá, jako by do pěti neuměla počítat. Při sexu to ale neplatí. Pro magazín Marie Claire sama pronesla, že je v posteli doslova šílená a zběsilá. „Vždyť je dobré se někdy převléknout a snažit se dělat věci mimo normu,“ prozradila svým fanouškům, kteří od té doby vědí, že Heidi je na oblečky a evidentně má ráda i hraní rolí. Není divné, že je již dvakrát rozvedená?

Foto: Profimedia.cz

Heidi Klum se v posteli ráda pouští za hranice konvencí

Přístupná Lady Gaga (31)

Zhruba před rokem se rozešla se snoubencem, což se řešilo několik měsíců. Taylor Kinney se přitom podle všeho měl moc dobře, neboť zahraničními médii proběhly zvěsti o jejich romantickém chování na veřejnosti, ale zároveň chlípném chování v soukromí. Americká písničkářka a producentka italského původu prý během vztahu právě s Taylorem všude možně rozhlašovala, že je v sexu otevřená čemukoli – i tvrdším praktikám. Lady Gaga na kolenou nebo s bičíkem v ruce? Schválně, jestli to její nový přítel Christian Carino potvrdí…

Foto: Profimedia.cz

K osobnosti Lady Gaga patří extravagance – zjevně nejen v oblékání

Akční Coco Austin (38)

Coco Austin, známá majitelka obřích ňader, ví, jak si udržet muže. Slavná prsatice, jejímž manželem je rapper Ice-T, veřejně prohlašuje, že s hudební legendou řádí čtyřikrát týdně. O tom, že to asi bude pravda, svědčí její vlastní kolekce erotických hraček, kterou na trh uvedla v roce 2014. Ice-T se snad nikdy nemůže nudit! Mimochodem, kdo by měl o hračky pro dospělé zájem, nechť zavítá na webové stránky Coco.

Foto: Profimedia.cz

Coco Austin vytvořila vlastní kolekci erotických hraček

Hravá Nicki Minaj (34)

Nicki Minaj vysílá mnoho sexuálních signálů a sebevědomě natřásá své pozadí (a údajně twerkuje víc než Miley Cyrus). V předchozích rozhovorech s médii uvedla, že si vždycky chtěla zkusit herectví. Ale že na to zase tolik nespěchá, neboť se svým přítelem v posteli zkouší své vlastní role. Podle ní právě při sexu může být tou, kterou chce být. Na druhou stranu, možná toho Nicki ukazuje až příliš. Do roku 2017 i ona vstoupila jako single dáma, neboť se se svým partnerem Meek Millem rozešla.

Foto: Profimedia.cz

Nicky Minaj miluje postelové hrátky

Aligátor 50 Cent (42)

Americký gangsta rapper 50 Cent se prý v posteli chová jako zvíře. Aspoň tohle o něm řekla komička Chelsea Handler v rozhovoru s Howardem Sternem, který je znám pro svůj rozhlasový pořad The Howard Stern Show. Blonďatá kráska s čokoládovým umělcem krátce randila v letech 2008 a 2009, přičemž otevřeně přiznala, že chemie mezi nimi byla tak intenzivní a živočišná, že při sexu myslela, že zápasí s aligátorem! A 50 Cent následně potvrdil, že v jejich společné posteli skutečně došlo k poznávání nových, neotřelých věcí.

Foto: Profimedia.cz

Rapper 50 Cent se jistě umí odvázat

A jak to máte vy, řádíte v posteli víc než kdejaká celebrita?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek