Hlavní obsah

Do gala! V jakých večerních šatech budete vypadat božsky?

Foto: Profimedia

Při výběru šatů vezměte v potaz typ vaší postavy, trendy jsou tentokrát až na druhém místě

Tentokrát budeme nesmlouvaví. Alespoň jedny byste měly mít ve svém šatníku všechny. O čem je řeč? O dlouhých večerních šatech, ve kterých uděláte dojem při každém slavnostním okamžiku. Hoďte se do gala!

Článek

Čekat na chvíli, kdy vám na stole přistane nějaká pozvánka, se nevyplácí. Večerní šaty byste zkrátka měly mít v záloze. Příležitosti pro jejich provětrání se nabízejí během celého roku, tak proč otálet? Nemluvě o tom pocitu, když si vysněné šaty obléknete.

A který kus vůbec vybrat? Tentokrát vám poradíme upozadit módní trendy a soustředit se na typ vaší postavy. Róba by vám měla především dokonale sedět. Nezapomínejte přitom, že klíčový není jen samotný střih, ale i materiál. Pokud nemáte bezchybnou postavu, vyvarujte se elastických šatů, které nekompromisně zdůrazní každý nedostatek. Dobrou službu vám prokážou lehké šaty, které kopírují tvar těla, ale zbytečně nepřilnou, a stejně tak i mírně projmutý pas. Ten vytvoří dokonalou siluetu, aniž by střed těla nelichotivě obepnul.

Důraz vždy klaďte i na výběr prádla – podprsenka ani ramínka by v žádném případě neměly být vidět (a ano, silikonová ramínka vidět jsou). Myslete na to už ve chvíli, kdy si šaty vybíráte, a pokud si nemůže kvůli velikosti hrudníku dovolit samodržící podprsenku nebo jen náplasti, dejte sbohem modelům, odhalujícím záda. V potaz berte i odstín prádla, nejméně je vidět tělové. Nosit byste ho měly také pod bílými šaty, tato barva totiž poměrně dost září.

A poslední tip na závěr. Nestyďte se využít stahovací body. Zdaleka není vhodné jen pro dámy s větší konfekční velikostí, využít ho můžete i v případě, že máte jen nedokonalé bříško. V dnešní době navíc natrefíte na krásné kousky, za které se rozhodně nebudete muset stydět, ani když se svléknete.

Foto: archiv firmy

Na foto: šaty ASOS, 964 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty H&M, 1599 Kč a Mango, 2599 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: šaty ASOS, 1558 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty Nordstrom, 2348 Kč a H&M, 1499 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: šaty Vila, 1269 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: šaty ASOS, 816 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty H&M, 999 Kč a Mango, 1199 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: šaty ASOS, 2782 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: šaty Cool Boutique, obojí za 1946 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty Mohito, 450 Kč a Mango, 2599 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: šaty ASOS, 2040 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty H&M, 2999 Kč a Mango, 3099 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: šaty ASOS, 816 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty Nordstrom, 3776 Kč a Mango, 1199 Kč

Vybraly jste si? Napište nám, které šaty u vás zvítězily!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama