Hlavní obsah

Domácí sodovka chutněji a levněji

Výhodný balíček výrobníku domácí limonády Limo Bar Start s dopravou zdarma

Patříte mezi ty, kteří se přestali tahat s balenou vodou a začali si vyrábět výbornou domácí sodovku? Bezva. V tom případě se vám budou hodit tipy na výborné sirupy a levnější bombičky CO2.

Článek

Ten první a nejdůležitější krok už máte zřejmě za sebou. Rozhodli jste se, že nebudete pokoušet svoje záda taháním těžkých balíků s balenou vodou, a hlavně produkovat ročně desítky kilogramů plastového odpadu. Pijete vodu z kohoutku, a dokonce i svou oblíbenou limonádu si dokážete s pomocí výrobníku sody vyrobit doma.

Gratulujeme, matička příroda a vaše děti vám jednou poděkují, nehledě na vaši peněženku. Teď ale ruku na srdce. Do jaké míry sledujete dění na českém trhu v oboru domácích výrobníků sody, v souvislosti s tím zkoušíte nové produkty a malinko experimentujete? Málo nebo vůbec? Víte o tom, že na českém trhu nyní působí dvě silné značky, z čehož ta mladší vyniká řadou inovací?

Mluvíme o značce Limo Bar. Její výrobníky vybavené technologiemi FSS, BBT nebo Click&Fix pomáhají českým zákazníkům vyrábět domácí sodu jednodušeji a levněji už téměř dva roky a že se to našincům líbí, dokazují strmě rostoucí čísla prodejů. Limo Bar však myslí rovněž na majitele konkurenčních výrobníků a nabízí i jim způsob, jak uniknout z pasti uniformity a závislosti na jediné značce.

Lahodné sirupy s vysokým podílem ovoce

To nejmenší, co můžete udělat, je, že vyzkoušíte nový sirup. Na oficiálním webu značky Limo Bar a v obchodech autorizovaných prodejců najdete širokou nabídku sirupů různých příchutí, ze kterých vyrobíte lahodnou domácí sodovku. Ovocné sirupy Limo Bar obsahují minimálně 33 % ovoce, jsou bez umělých barviv a od léta letošního roku se nabízejí v novém atraktivním balení. Mezi nejoblíbenější příchutě dlouhodobě patří:

1. Cola sirup

Bez dobré coly se neobejde žádná party, grilovačka či slavnostní oběd. Cola připravená z našeho sirupu skvěle chutná

2. Jahodový sirup

Lahodný jahodový sirup s jemnou chutí bez umělých barviv obsahující vysoký podíl ovocné složky (min. 33 %)

3. Hroznový sirup

Nechejte se svést jemnou hroznovou chutí sirupu bez umělých barviv obsahujícího vysoký podíl ovocné složky (min. 33 %)

4. Limetkový sirup

Osvěžující limetkový sirup bez umělých barviv a přidaného cukru. Doporučujeme vyzkoušet

5. Energy drink sirup

Je fuk, zda máte za sebou náročný trénink, proflámovanou noc nebo dvojitou šichtu. Na nohy vás rychle postaví Energy drink

V reakci na přání zákazníků nabízí značka Limo Bar rovněž výhodné balíčky, a to nejen sirupů. Koupit tak můžete například balíček čtyř ovocných sirupů za cenu tří nebo například výhodný balíček výrobníku sody Limo Bar Start se třemi lahvemi, dvěma bombičkami a třemi lahodnými sirupy za celkovou cenu 2199 Kč.

Akční balíček sirupů 3 + 1 zdarma

Bombička Limo Bar za 149 Kč a nyní s výměnou ZDARMA

Značka Limo Bar vám dává rovněž možnost výrazně ušetřit na opětovném naplnění bombičky CO2. Za naplnění bombičky CO2 nyní zaplatíte pouze 149 Kč, přičemž bombičky Limo Bar jsou kompatibilní rovněž s konkurenčními výrobníky sody a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Každá bombička Limo Bar například splňuje kritéria dle evropské normy 2010/35EU, je opatřena certifikátem TÜV a osazena velmi kvalitním ventilem.

Výměna prázdné bombičky CO2 za plnou zdarma!

V prosinci navíc Limo Bar odstartoval jedinečnou tříměsíční akci, v rámci které naplní 10 000 bombiček zcela zdarma. Z prosincových 2000 voucherů zůstává volných pouze několik stovek kusů. Chcete-li i vy ušetřit na Vánoce až 200 Kč za naplnění bombičky, navštivte stránky akce na www.bombickaco2.cz.

Pokud jste na domácí továrnu na limonádu dosud nepřešli, tato stránka vám poskytne odpověď na to, proč byste to měli udělat. Zboží skladem vám doručíme do dvou dnů.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.