Hlavní obsah

Dopřejte pleti mladší a zářivější vzhled

Neztrácejte ráno čas nanášením více přípravků na tvář, když si to můžete ulehčit. To vše díky novince Eucerin Hyaluron-Filler CC krém, který je kombinací krému proti vráskám a jemně tónující esence.

Článek

Řada Eucerin Hyaluron-Filler se od svého uvedení na trh v roce 2007 stala jednou z nejprodávanějších anti-age řad v lékárnách. Eucerin nyní rozšířil nabídku o omlazující Hyaluron-Filler CC krém, díky kterému dosáhnete okamžité korekce nejen vrásek, ale i barevnosti pleti. Díky inovativnímu složení získá vaše pleť mladší a zářivější vzhled!

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém – vyplní i hluboké vrásky a okamžitě sjednotí tón pleti

Složení s kyselinou hyaluronovou pleť hydratuje a vyplňuje i ty nejhlubší vrásky, čímž výrazně redukuje viditelné příznaky stárnutí. Zároveň barevné pigmenty se krásně přizpůsobí individuální barvě pleti, výsledkem čehož je přirozený vzhled. Na výběr máte ze dvou odstínů – světlého a středně tmavého.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém je dostupný ve dvou odstínech a nyní jej můžete vyhrát a vyzkoušet zdarma

Nyní máte jedinečnou možnost tuto novinku vyhrát a vyzkoušet ji zdarma – více info na www.eucerin.cz.

Ke koupi libovolného výrobku z řady Eucerin Hyaluron-Filler získáte micelární vodu 125 ml jako dárek zdarma

Nenechte si ujít akční nabídku v lékárnách

Při koupi jakéhokoli výrobku z řady Eucerin Hyaluron-Filler nyní dostanete micelární vodu 125 ml jako dárek zdarma! Tato akce platí ve vybraných lékárnách do vydání zásob. Nejbližší lékárnu najdete na www.eucerin.cz.

Reklama

Související témata: