Hlavní obsah

Editorial: Proměnili jsme královnu dortů!

Foto: Greta Blumajerová

Chtěli byste, aby vás náš módní tým také proměnil? Napište nám!

9. 9. 2013

Náš módní tým má za sebou už hodně proměn. Rukama mu prošly maminky na mateřské, babičky, sestry, kamarádky i mámy s dcerami. Dnes jsme ale proměnili někoho speciálního!

Článek

Markéta, kterou znáte z pořadu Božské dorty od Markéty, je skvělá cukrářka. Což je nám sympatické, protože lahodné dorty se v redakci těší velké oblibě. Tentokrát se ale místo pečení rozhodla k radikální změně image. Na to jsme zase experti my, takže jsme se rychle domluvili. Zajímá vás, jak to Markétě po zásahu kadeřnice, vizážistky a stylistky sluší? Podívejte se na naše odpolední video!

Foto: Jakub Jurdič

Ty nejlepší módní trendy podzimu jsme fotili v bývalém vojenském prostoru

Další výjimečnou ženu jsme si pozvali pro změnu na rozhovor. Marta Tovtová se zabývá čínskou medicínou a nabízí trochu jiný pohled na zdraví člověka, než je obvyklé. Marta se zabývá terapií jídlem a její názory určitě stojí za pozornost i za popřemýšlení. Zdravotní problémy dnes trápí spoustu lidí a je dobré vědět, že z nich může vést vícero cest, než se na první pohled zdá.

Foto: Jakub Jurdič

Zítra vám přineseme sérii cviků, které vám pomohou zbavit se kil z dovolenkového hodování. Vyzkoušel je pro vás i Bard!

A i další ženy se tentokrát činily :-). Módní redaktorka Jana vyrazila do bývalého vojenského prostoru, aby tu pro vás nafotila ty nejzásadnější trendy podzimu. Lucka zase vyzpovídala maminky a shromáždila pro vás nevtipnější dětská vyznání lásky. A pokud vás nezajímá móda, dorty ani zdravý životní styl, máme pro vás něco o houbách. Ty v Česku zajímají úplně všechny :-).

Foto: Marie Bartošová

Máte pocit, že když je vám čtyřicet a více, módní trendy nejsou nic pro vás? Ve středu vás přesvědčíme o opaku

Přeji Vám příjemné babí léto

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek