Hlavní obsah

Editorial: Věřte mužům!

Foto: Thinkstock

Chcete vědět, jestli vám to sluší? Donuťte svého muže k upřímnosti!

8. 10. 2012

Před šatní skříní se odehrává hodně scén, které prověří partnerské soužití. Tradiční věta, která spolehlivě otestuje mužovu trpělivost, zní: Nemám co na sebe! Pronášíme ji všechny. Neméně oblíbený je v mužské populaci dotaz: Sluší mi to?

Článek

Samozřejmě, že vám to sluší. Pokud má váš partner aspoň zbytek soudnosti, nic jiného z úst nevypustí. Což ovšem ještě neznamená, že si to opravdu myslí. Muži mají rádi klid a dobře vědí, s jakými tématy by si neměli zahrávat. Jenže – světe div se – to, co si o vašem složitě zkombinovaném modelu muž myslí, pro vás může být mnohem přínosnější, než se zdá!

Přesvědčilo se o tom několik Britek, které přemluvily své manžely k odvážnému experimentu. Muži pro jednou místo obligátního „jasně, že ti to sluší" řekli, co si o manželčině oblečení opravdu myslí. Ženy nestačily zírat. Muži pak šli a své drahé polovičky oblékli tak, aby tu okřídlenou větu nakonec přece jen mohli říct – tentokrát upřímně.

A výsledek byl fascinující: ženy vypadaly v oblečení, které pro ně vybrali jejich muži, mnohem lépe než v tom, které si vybraly samy! Článek o tomto netradičním pokusu si na našich stránkách můžete přečít ve čtvrtek. Do té doby doporučuji uzavřít s partnerem dohodu – až se příště zeptám, řekneš pravdu, a já se nerozčílím. Možná se vám to fakt vyplatí!

Kromě zajímavých článků s námi můžete i tento týden soutěžit – ve hře je 10 DVD s filmem Vrtěti ženou a vstupenky na Lord Of The Dance. Soutěže najdete ZDE. A kdo rád nakupuje se slevou, může se těšit například na oblíbenou kryolipolýzu nebo robotický vysavač! Všechny slevy najdete ZDE.

Přeji vám úspěšný týden!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.