Hlavní obsah

Grilování: Tyhle špízy musíte zkusit!

Foto: David Kadlec

Neotřelé nápady na gril? Zkuste je podle videa!

13. 6. 2012

Pokud si při letní grilovačce rádi vychutnáváte šťavnaté špízy kousek po kousku, tak rozhodně nepřestávejte číst. Máme pro vás tipy, jak připravit dokonale kořeněné kuřecí maso, luxusní krevety a k tomu ještě okurkový relish a sladkokyselou omáčku. Samozřejmě lehce pikantní. Odoláte? Stěží!

Článek

Ugrilovat můžete prakticky cokoli, stačí mít jen nápad a chvilku času na naložení masa. Chcete vědět, jak připravit na grilu kuře tandoori, aby nebylo vysušené, ale naopak šťavnaté a plné chutí? Vyzkoušejte trik kuchaře Martina Hniličky a jeho manželky Zuzky, který vám ještě prozradí, jak na pikantní sladkokyselou omáčku, okurkový relish (jakousi salsu či salát) a v úvodu slíbené krevety. Podívejte se na video!

Nenechte si ujít ani další nápady z Martinovy kuchyně, jako tipy na sladké ovoce na grilu. A pokud hledáte ještě další špízovou inspiraci, zkuste jeden z pěti hříšných receptů zde. A co na grilu nejraději připravujete vy?

Děkujeme prodejně Weber World Grily Krby z Nákupní Galerie Harfa za zapůjčení grilu!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.