Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na pátek 14. května

Foto: bezikus, Shutterstock.com

Zřejmě máte dojem, že se stávajícím partnerem, nebo i novým ctitelem máte svatou trpělivost, ale prozatím to nepřináší efekt, v jaký jste doufaly. Snaživost se mu nedá upřít, a právě v tom je potíž. Většina jeho nápadů vám připadá nemožná a věčně vymýšlíte, jako ho usměrníte, aby se neurazil. Přitom vás napadají i kacířské myšlenky, že se k sobě nehodíte. Zkuste se naopak zaměřit na to, v čem jsou jeho přednosti. Hvězdy prozatím nepřejí žádným vztahovým změnám.

Článek

Beran

Když jste si vědomé toho, že partner nemá smysl pro humor, měly byste se podle toho chovat. Každý výrok, kterým podle jeho názoru dokazujete, že ho neberete vážně, se vám vymstí. Když se budete chtít večer pomilovat, odsekne vám něco v tom smyslu, že pro vás není dost dobrý, takže nic nebude. Za žádných okolností se nesmíte urazit, ale musíte ho ze všech sil ujišťovat, že jste to myslely jen a pouze v dobrém.

Býk

Při Luně v Blížencích se můžete v posteli chovat tak, že tím překvapíte nejen miláčka, ale hlavně samy sebe. I když spočinete v něžné náruči rozvášněného a eroticky správně naladěného partnera, nedokážete se na sex pořádně soustředit. Moc dobře si všimne, že myslíte na spoustu jiných věcí. Naštěstí zareaguje správným způsobem. Nezačne se vyptávat, co se děje, ale udělá všechno pro to, abyste veškerou pozornost prostě musely věnovat jemu.

Blíženci

Než se pod vlivem Jupiteru vydáte na „erotickou záchrannou misi“, dobře si to rozmyslete. Člověk, jehož hodláte zbavovat komplexů a naučit ho radosti ze života, se může nakonec zachovat jinak, než předpokládáte. S tím, že víte o jeho slabých stránkách, se bude vyrovnávat hodně těžko. Až se konečně srovná a upevní si sebevědomí, hrozí, že vyrazí svoje sexuální talenty trénovat za nějakou jinou.

Rak

Je v naprostém pořádku, že někoho milujete a chcete, aby se jevil jako rytíř bez bázně a hany. Průšvih spočívá v tom, že zavíráte oči před něčím, co v pořádku není. Pokud máte pocit, že miláček v poslední době milování odbývá a stará se hlavně o to, aby bylo dobře jemu, měly byste tomu udělat přítrž. Zapojte svůj bystrý úsudek a pozorovací schopnosti, abyste zjistily, co v tom vězí. Nebude to naštěstí nic zásadního, takže si s tím poměrně rychle a snadno poradíte.

Lev

Partner zřejmě projeví přání, abyste spolu vyrazili na dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend jen ve dvou. Bude to pro vás milé překvapení. Až dosud vždy trval na tom, že se výlety konají pro celou rodinu. Zdá se, že si konečně uvědomil, jak je důležité, abyste si užili jeden druhého, aniž by vás někdo rušil a museli jste brát ohledy na druhé. Hned zapátrejte na internetu po romantickém místě a případně rovnou rezervujte pobyt na červencový prodloužený víkend.

Panna

Jupiter, který se v 00.36 hodin přesunul do vašeho partnerského sektoru, změnil váš postoj k miláčkovi, a tím pádem i k sexu. Uvědomíte si, že je potřeba, abyste se k němu chovaly s větší něhou, velkorysostí a zájmem. Když naplánujete večer v odvázaném duchu, bude to pro něho příjemné překvapení a pro vás oba to znamená zajímavé zážitky. Navíc nemusíte pospíchat, protože si ráno můžete přispat.

Váhy

Při Luně v Blížencích zatoužíte vylepšit a prohloubit váš vztah. Stereotypní erotické praktiky vás už nudí a ani trochu nebaví. Naštěstí máte partnera, který má pro vaše potřeby i touhy pochopení, navíc rád experimentuje. To, zda jako zdroj inspirace zvolíte Kámasútru aneb Poučení o rozkoši, nebo si pustíte film pro dospělé, je celkem jedno. Můžete si být jisté, že to bude stát za to.

Štír

Jupiter se v 00.36 hodin dostal do Ryb, takže hned ráno zjistíte, že se v erotické oblasti děje něco tuze zajímavého. Najednou vám třeba dojde, že je potřeba, abyste své city a emoce dávaly najevo intenzivněji než dosud. Když máte chuť pomazlit se s miláčkem, překonejte ostych a bez obav ho začněte hladit. A když zatoužíte po něčem, co ho vyvede z míry, vezměte ho za ruku na ulici…

Střelec

S ohledem na to, abyste preventivně předcházely nedorozuměním, musíte si hned ráno slíbit, že se budete vyjadřovat jednoznačně. Pokud sex chcete, dejte to najevo slovně a klidně i pohledy či skutky. Jestli o milování zrovna nestojíte, taky to řekněte jasně. Kdybyste miláčka nejdřív zahrnuly lákavými přísliby, ale pak se stáhly, pustily si televizi a tvářily se, že neexistuje, pochopitelně se naštve. Mizerná nálada by mu nejspíš vydržela až do neděle.

Kozoroh

Kdybyste si hned ráno přiznaly a posléze se upřímně svěřily partnerovi, že jste na vymýšlení erotických inovací líné, nebo unavené, bude to fér. Alespoň mu dojde, že necháváte veškerou iniciativu na něm. Toho, že by se mu to nelíbilo, se nebojte. Když vám slíbí, že večer z hlediska erotiky nebude nic takové jako obvykle, máte se opravdu nač těšit.

Vodnář

Vaše úvahy se budou točit kolem toho, že byste konečně chtěly vztah, který není založený jen na vášních, ale spíš na rozumu a realistickém přístupu k životu. Planetární konstelace vám přání splní a brzy narazíte na člověka, který má podobné představy. Když se rozhodnete, že půjdete na rande, počítejte s tím, že sbližování proběhne poměrně rychle. Dost možná se zítra ráno nevzbudíte samy a ani ve vlastní posteli.

Ryby

Stále marně čekáte, až vás zamilovanost do problematického člověka sama od sebe přejde a zase se vrátíte ke svému obvyklému životnímu stylu. Je to naivní představa. Můžete si sice slibovat, že s dotyčným už ani nepromluvíte, nebudete ho žádným způsobem kontaktovat, ale nakonec to stejně nedokážete. A pokud s ním strávíte vášnivou noc, bude odloučení už úplně vyloučené.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek