Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na pátek 27. 8.

Foto: fizkes, Shutterstock.com

Díky nečekané změně či neodkladné povinnosti si uvědomíte, jak silné pouto vás s partnerem spojuje. Zřejmě bude muset zůstat v práci hodně dlouho a začne se vám se po něm stýskat. Nicméně spolu budete v neustálém kontaktu a v odesílání textovek oba patrně uděláte svůj osobní rekord. Večer na vás pochopitelně dolehne únava, ale smysl pro humor nepoznamená. Tak si místo milování třeba vyprávějte košilaté vtipy, sex přece není povinnost.

Článek

Beran

Ohledně sexu máte jasno. Už ráno usoudíte, že jste tak unavené, že o nějakých večerních postelových hrátkách nemůže být řeč. Naštěstí máte miláčka, který na vás v tomto směru nenaléhá. Vy pak ale můžete začít fungovat paradoxně do té míry, že ho samy začnete k erotické aktivitě vybízet. Představa, že vás nesvádí a nepřemlouvá, je vám tak protivná, že raději změníte postoj.

Býk

Ideální čas na milování nastane kolem 15.21 hodin. Využijete tak příznivou a souladnou energii mezi Sluncem a Lunou ve svém znamení. Pro to, aby byl miláček spokojený, jste ochotné udělat opravdu hodně. Stejně tak ale chcete, aby se soustředěně snažil, aby bylo dobře i vám. Naštěstí mu své požadavky umíte prezentovat takovým stylem, aby pochopil, že je i v jeho zájmu, aby se dal s chutí do díla.

Blíženci

Kamarádky a kolegyně, které vás upozorňují, že mnohdy přistupujete k lásce až cynicky, nemají pravdu. Vaše „chyba“ spočívá v tom, že se na svět díváte realisticky i tehdy, kdy je to pro vás hodně náročné, protože vámi cloumají emoce. Vy však velice dobře víte, proč to děláte. Romantický přístup, kdy jste zavíraly oči před tím, co bylo všem ostatním jasné, se vám už mnohokrát nevyplatil, takže jste se po zralé úvaze rozhodly, že tudy cesta nevede.

Rak

City i fyzická potěšení si vychutnat umíte a taky to uděláte. S partnerem se dokážete rozumně domluvit na tom, jak bude večer probíhat. Někdo by sice mohl namítat, že to není ani za mák romantické, ale vy máte jiný názor. Pro vás je největší slast v tom, že předvídáte, co bude, a dokážete na to správně reagovat.

Lev

Především je potřeba, abyste byly samy k sobě upřímné. Když jste do někoho zamilované, přestaňte si namlouvat, že vlastně o nic nejde. Když se budete jen trochu snažit, dokážete ho přesvědčit, že mezi vámi opravdu nic být nemůže. Ve skutečnosti je to jinak, ale jemu to nedojde, a vy v sobě touhy záměrně potlačíte.

Panna

Zatímco dopoledne je všechno zalité sluncem, odpoledne se začnou stahovat mračna. Naštěstí se nenecháte vyvést z míry. Usoudíte, že partner má občas na mizernou náladu nárok, a rozčilovat se kvůli tomu nehodláte. Pokud večer usoudíte, že jeho vrtochy překračují meze, paradoxně navrhněte milování. Zafunguje skvěle, jelikož oba upustíte páru. Možná se pak v duchu zastydíte, že vás to nenapadlo dřív.

Váhy

Jisté věci si skutečně odpusťte. Přestože byste se tak rády pochlubily tím, že vám kolega nebo známý skládá nejrůznější komplimenty, oceňuje vaše nápady i vzhled, rozhodně to nedělejte. Výsledkem bude akorát to, že v partnerovi vzbudíte žárlivost. Mohlo by ho třeba napadnout, že si také najde nějakou obdivovatelku. Takto se trumfovat je ovšem cesta do pekel.

Štír

Ve vlastním zájmu bude lepší, když sex nebudete odkládat až na pozdní večer. Narazíte totiž na kvadraturu mezi Lunou a Saturnem, která sice vrcholí až ve 23.05 hodin, ale její vliv začnete pociťovat už po zprávách. Najednou usoudíte, že pro vás partner nedělá tolik, kolik by mohl či spíš měl, a pořádně mu to vytmavíte. Přestože je vám jasné, že to povede k bouřlivé hádce, poručit si nedokážete.

Střelec

Budete mít tolik plánové i nečekané práce, povinností i nejrůznějších úkolů, že sex bude to poslední, na co pomyslíte. O tom, že byste si přece jen daly říct, začnete uvažovat až později večer. Uvědomíte si, že kvůli nahromaděnému stresu neusnete, a sex je tím nejlepším prostředkem na uvolnění. Nemýlíte se, milování opravdu zabere.

Kozoroh

Při Luně v Býku obvykle nemáte se sexem problém. Všechno náležitě funguje, navíc jste si jisté, že po vás partner touží stejně intenzivně jako vy po něm. Jediný problém může nastat kolem 23.05 hodin, kdy se Luna dostává do kvadratury se Saturnem. Hrozí, že si uvědomíte, že jste na něco hodně důležitého zapomněly. Nic s tím už sice nenaděláte, ale na vaše erotické roztoužení to zapůsobí jako ledová sprcha.

Vodnář

Zatímco v sexuální oblasti je všechno v pořádku, s city je to komplikovanější. Přestože si vlastně nemáte na co stěžovat, jelikož domácnost i rodina fungují tak, jak si představujete, stejně máte pořád pocit, že vám osud něco zásadního dluží. Přesto by bylo dobré, abyste si uvědomily, o co se hraje, a neriskovaly partnerskou krizi z pouhého chvilkového rozmaru. Byla by obtížná a dlouhodobá.

Ryby

O lásce i sexu umíte mluvit tak krásně a přesvědčivě, že dokážete svést i člověka, který o románku, ba dokonce navázání milostného vztahu vlastně ani neuvažoval. Navíc mu dokážete, že jeho dosavadní odstup, chlad nebo nezájem byla jeho osudová chyba. Úplně ho tedy poblázníte. Otázka zní, jak dlouho vás bude bavit…

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek