Hlavní obsah

Hustší a delší řasy můžete mít za 990 korun!

Foto: Thinkstock

Chcete krásné řasy? Zkuste naši slevu!

Sníte o hustších, delších a zatočených řasách? Teď si je můžete dopřát. Dnes pro vás máme nabídku na prodlužování řas technikou Diamond Lashes za neodolatelných 990 korun!

Článek

Speciální technika Diamond Lashes spočívá v tom, že se každá jednotlivá syntetická řasa lepí na řasu přírodní. Řasy jsou pak k nerozeznání od vlastních a vypadají velmi přirozeně. Umělé ty přírodní nezatěžují, protože jsou odlehčené. Vybrat si přitom můžete z mnoha délek a šířek, takže každý najde svůj styl. Výsledkem jsou prodloužené, zahuštěné a natočené řasy.

V moderním kosmetickém studiu La Touche prodlužuje řasy certifikovaná stylistka vyškolená centrem Diamond Lashes, která s každou klientkou probere její představy a navrhne unikátní design konečného výsledku. Počet aplikovaných řas závisí mimo jiné na tom, kolik vlastních řas má klientka, Diamond Lashes lze navíc díky pokročilé technice aplikovat i na křivě rostlé řasy, a napravit tak přirozené defekty.

Běžná cena za prodloužení řas je 3000 Kč. My vám je dnes nabízíme se slevou 67 procent za 990 Kč. Ušetříte tedy celých 2010 Kč!

ynezorPumanzeSaNyknalC