Hlavní obsah

I péče o nehty má svou ikonu. Znáte ji?

Washington DC je nová kolekce laků plná podzimních, ne však nudných tónů

Existuje pár vyvolených objektů, které čas vyzdvihne do ikonických výšin. Mezi ně patří i legendární laky na nehty OPI, které už více než 30 let potvrzují, že výjimečnost neznamená nedostupný luxus.

Článek

Značka OPI je s krásou spojená už od své prehistorie, kdy její otec George Schaeffer založil společnost na výrobu dentálních materiálů. Stalo se tak už před více než 30 lety v Los Angeles, ve městě, z něhož je do Hollywoodu pár kroků, a kde se tudíž zákonitě koncentrovaly krásky z filmového plátna. Netrvalo dlouho, než si George Schaeffer všiml podobnosti mezi materiály používanými v dentálním a nehtovém průmyslu a než ve spolupráci s chemiky vyvinul první, vysoce kvalitní akrylový systém.

Pilotní produkt byl určený k aplikaci v nehtových salonech. Během pár let se ale značka stala celosvětovým lídrem v profesionální péči a spolu s tím si její úžasné laky našly cestu i do domácího kosmetického arzenálu žen, které dobře ví, že péče o nehty je mnohem víc než jen dobrá vizitka.

Ženy, pro které je určena nová kolekce laků Washington DC, reprezentují sílu a vizi – tyto vlastnosti ztělesňuje herečka a aktivistka Kerry Washington

Krása má jméno OPI

O úspěchu péče o nehty značky OPI svědčí fakt, že se dnes prodává ve více než stovce zemí na celém světě a že se ročně vyrobí více než 55 milionů přípravků. Na ty mimochodem nedají dopustit ani světové celebrity, jako je Serena Williams, Katy Perry, sestry Kardashianovy, Gwen Stefani, Mariah Carey nebo aktuálně Kerry Washington, která stála u zrodu kolekce pro nadcházející podzim/zimu 2016 s názvem Washington DC. Důvod?

Pro laky OPI je příznačná extra vysoká odolnost a trvanlivost, kterou zaručuje obsah speciálních pigmentů. Produkty OPI navíc nejsou testovány na zvířatech a řada z nich byla vyznamenána světovou cenou Allure Beauty Award!

Kromě laků na nehty najdete v portfoliu značky i krémy na ruce, vyživující nehtovou péči nebo přípravky určené na pedikúru. Určitě si nenechte ujít výživný olej na nehty a kutikulu Avoplex Cuticle Oil To Go v praktickém balení do kabelky nebo výživu Nail Envy, která získala první místo v soutěži In Style Beauty Buys amerického časopisu In Style!

Klasické laky v jemných odstínech, vhodné pro každou příležitost. Velmi žádané také při svatební manikúře

V odstínech, které hýbou světem módy

Pokud při výběru laků tápete v jejich odstínech, s produkty OPI zaručeně nešlápnete vedle. Dvakrát ročně se totiž představují limitky, které kopírují aktuální módní trendy. Kromě nich existuje i stálá nabídka, v níž najdete více než 200 odstínů laků vybraných uměleckou ředitelkou Suzi Weiss-Fischmann. Každý z laků má svůj originální název, podle kterého si svého favorita stoprocentně zapamatujete.

Což takhle lak na nehty s názvem Can’t Find My Czechbook nebo I’m Not Really a Waitress? Některé kolekce laků navíc byly a jsou inspirovány filmovými legendami – Piráti z Karibiku, Alenka v říši divů, Hello Kitty, Muppeti či velkofilm Padesát odstínů šedi.

Více

Velmi úspěšná byla kolekce inspirovaná filmem a knihou 50 odstínů šedi. Více na www.opi.cz

Více informací o značce získáte na www.opi.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek