Hlavní obsah

Jak pečovat o oční okolí? S kruhy i vráskami se dá bojovat!

Omládněte i v okolí očí. Jde to!

Říká se, že oko je oknem do duše. Proto byste se měly starat nejen o oči samotné, ale i o jejich okolí, které bývá velmi citlivé. A hlavně na těchto partiích se pozná věk! Jak na to?

Článek

Dokonce už od 25. roku života je péče o oční okolí nutností. V dnešní uspěchané době bojujete s únavou, mimickými vráskami nebo kruhy a váčky pod očima, a to ať už z nedostatku spánku, nebo protože je to váš dědičný problém. Každý problém má řešení, ovšem jako vždy, pravidelné ošetřování je nutností.

Unavené oči

O tom, jak je potřeba v případě unavených očí spánek a pitný režim, psát nebudeme. Jedna věc je teorie, druhá praxe, někdy to zkrátka jinak nejde a čas na odpočinek nezbývá. Pokud cítíte, že oči jsou unavené a pálí, vyzkoušejte dobře vstřebatelný Oční gel RYOR s obsahem extraktů z aloe vera, ze světlíku lékařského a zeleného čaje. Aplikuje se pouze jemným vklepáním při pocitu unavených očí kdykoli během dne.

Oční gel RYOR, tuba 30 ml, 83 Kč

Kruhy a váčky pod očima

U někoho se kruhy pod očima objeví už v mládí, u jiných je tento problém záležitostí času, kdy kolagenová a elastinová vlákna povolují. Váčky vznikají hromaděním lymfy v oblasti očí, kdy je potřeba lymfatický systém aktivovat. Ideálně pomocí profesionální lymfatické masáže očního okolí, pitím čaje Lymfodren a v neposlední řadě je třeba oční okolí ošetřovat přípravkem Kaviderm – krémem na redukci kruhů a váčků pod očima, který obsahuje extrakt z kaviáru Beluga, zpevňující proteiny z rýže, sóji a kvasnic, jojobový a avokádový olej, které pokožku zpevňují, ale také zlepšují lymfatický oběh v problémových partiích.

Kaviderm – krém na redukci kruhů a váčků pod očima, 210 Kč

Kapsle – účinná regenerace očního okolí

Speciální želatinové kapsle, které obsahují komplex aktivních látek pro regeneraci partií kolem očí. Kapsle zpevňují a účinně bojují s vráskami kolem očí i rtů, neobsahují žádný parfém ani konzervační látku, a tudíž jsou vhodné i pro velmi citlivou pleť. Aplikují se pravidelně každý večer jako dvouměsíční kúra.

Regenerační kapsle na oční okolí, 272 Kč

Produkty najdete na www.ryor.cz. Pokud potřebujete poradit ohledně péče o pleť, navštivte naši bezplatnou kosmetickou poradnu na www.mujryor.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.