Hlavní obsah

Jak se úspěšně seznámit v 5 krocích?

Seznamování na internetu vážně funguje! Na prémiové seznamky se registrují denně stovky až tisíce nových uživatelů

Netroufnete si oslovit na ulici muže, který se vám líbí? Nemáte kvůli své práci nebo dětem čas na hledání partnera? Pak jste tu správně! Seznamte se na internetu. Snadno, rychle, bez zábran!

Článek

Ať už jste samy z jakéhokoli důvodu, nezoufejte. Máme pro vás řešení. On-line seznamování patří mezi nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se seznámit s partnerem, který bude odpovídat vašim požadavkům na ideálního muže. Skoncujte se svou samotou. Seznamte se on-line.

Výběr seznamky nepodceňujte!

Nejdůležitějším krokem při seznamování na internetu je právě výběr on-line seznamky. Internetových seznamek existuje nespočet. Jenže pozor! Není seznamka jako seznamka. Hledáte-li vážný vztah s partnerem na úrovni, musíte se přihlásit na seznamku, kam se takoví partneři registrují. A tou je právě nejkvalitnější česká on-line seznamka Elite Date. Všechny nově registrované profily jsou zde denně kontrolovány. Uživatele toužící po flirtu nebo sexu či jinak závadné profily z databáze okamžitě odstraňují.

Všichni zajímaví partneři nejsou ještě zadaní. Možná čekají právě na vás. Nebuďte single. Seznamte se!

Neodsuzujte placené seznamky!

To, že je seznamka placená, by vás nemělo od seznamování na ní odradit. Platíte si totiž za to, že se o ni někdo pravidelně stará a je vám kdykoli k dispozici na e-mailu nebo telefonu. Máte-li tedy jakýkoli dotaz nebo problém, administrátorky vám ho pomohou okamžitě vyřešit. Navíc poplatek za prémiové členství spolehlivě odradí takové jedince, kteří berou seznamování jen jako hru nebo způsob, jak si vyplnit svůj volný čas.

V profilu buďte vtipné, originální, optimistické!

Vytvořte si profil na prémiové seznamce a první krok k životu ve dvou už máte za sebou! V profilu nikdy nelžete, nestěžujte si na svůj nepovedený život, nepomlouvejte své expartnery. Nechte svou minulost minulostí a snažte se, aby váš profil působil optimisticky. Proč? Protože nikdo nehledá partnerku, která bude řešit svou negativní minulost a problémy s ní spojené. Všichni hledají pozitivně naladěného člověka, se kterým si budou užívat lásku, pohodu a štěstí.

Když fotku, tak s úsměvem!

Nepodceňujte ani výběr své profilové fotografie. Pokud vaše fotografie na první pohled zaujme, otevíráte si tak cestu k tomu, aby vás dotyčný partner oslovil a pozval na schůzku. A kdo ví, třeba to bude ten, se kterým budete chtít strávit zbytek života!

Stačí pár kliků na počítači a můžete najít svoji osudovou lásku. Vyměňte jednou pro vždy samotu za život ve dvou!

Buďte aktivní, to se vyplatí!

Některé ženy se mylně domnívají, že se na seznamku přihlásí a do týdne budou žít s partnerem, který se jim líbí. Jenže tak to bohužel nefunguje. Nečekejte, až si vás na seznamce někdo všimne a pozve vás na rande. Buďte aktivní. Pokud se vám někdo líbí, oslovte ho. Pamatujte totiž, že aktivním štěstí přeje. A na seznamce toto platí dvojnásob. Zaregistruje-li se na seznamku nějaký „sympaťák“, věřte, že tam moc dlouho nevydrží. Ty nejlepší partie jsou totiž nejdříve rozebrány.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek