Hlavní obsah

Jak si udržet chlapa?

Foto: Thinkstock

Nesnažte se si muže připoutat

13. 5. 2010

Už ho máte v síti? Ale ještě není vyhráno! Udržet si chlapa je mnohem těžší disciplína, než si ho klofnout. Chlapa nestrčíte do klece jako kanára! Dokonce musíte udělat pravý opak: Zaonačit to tak, aby si on chtěl co nejdříve do klece zavřít vás. Jak se to dělá? Nebo ještě dříve: Jak se to nedělá…

Článek

Dar z nebes

Můj rozvedený kamarád Mirek po několikaletém hledání našel, co hledal. Konečně to nebyla žena, která z něho chtěla jen tahat peníze (a ne že by je neměl), která potřebovala opravit střechu (je šikovný) či se pochlubit ve společnosti (je pohledný a má titul před i za jménem). Daniela byla chytrá (měla titul před jménem), hezká a štíhlounká (líbí se mu jako mně viz „Náš chlap": Chci štíhlou ženu! taková ta skladná tintítka), hodná (semetriky si užil dost) a dokonce uměla výborně vařit (to se jeho bývalá žena nikdy nenaučila). Když mne s ní seznámil, přišlo mi to jako dar z nebes. Ano, jak jsem Mirka od mládí znal, tato žena byla skutečným ztělesněním jeho představ. A popravdě i mých představ. Naštěstí dobří kamarádi si nezávidí, ale přejí.

Na pivo jsem ho zval několikrát, přišel snad až na pátý pokus. Očekával jsem nadšení čerstvě rozkvetlého a zamilovaného přítele, pikantní postelové zážitky, a byl jsem připraven vše kamarádsky vyslechnout a sdílet. Mirek byl však bledý, posmutnělý a bez jiskry, snad ještě víc než po rozvodu. „Tak už jsem zase sám, a zaplaťbůh za to,“ řekl mi zcela nepochopitelnou větu. Až po druhém pivu se rozpovídal.

A jestli já ji taky miluju…

„Hned první den mě představila dětem, druhý den mě představila matce. Desetkrát denně mi volala do práce. Jen tak, aby mě slyšela. A proč jí taky nezavolám! Třetí den naplánovala společnou dovolenou. Začala mi kupovat košile. Po týdnu mi předložila několik návrhů na výměnu našich bytů za jeden. Když jsem jí řekl, že v létě jedu s fotbalisty na soustředění, začala mi to rozmlouvat. Že se těšila, že budeme celou dovolenou jenom spolu. Že mě miluje. A pořád a pořád že mě miluje. A jestli já ji taky miluju!“

„Ale vždyť je to hezký, ne? Cožpak jsi po něčem takovém netoužil?“ snažil jsem se oponovat, ale začínal jsem pomalu chápat.

„Jo, toužil, ale ne v takové intenzitě! Vždyť já jsem si připadal jako padouch, i když jsem šel na trénink! Kdy se vrátím? A jestli tam musím! Za ten měsíc jsem nedočetl ani knížku!“

Foto: Thinkstock

Neustálé důkazy lásky rychle omrzí

Jediné možné řešení – zbabělý útěk!

Daniela po Mirkovu poměrně zbabělém útěku volala už nikoli desetkrát, ale dvacetkrát denně. Marně se snažil jí vysvětlit, že i když mu jako žena vyhovuje, potřebuje být chvíli sám. Byl obviněn z nelásky a sobectví. A pak přestal brát telefon a odpovídat na esemesky. Můj kamarád se tak s úlevou zbavil něčeho, po čem toužil. Hodné, chytré, hezké a štíhlé ženy, ženy milující, dokonce vybavené nadhodnotou gurmánských dovedností…

Nepadejte chlapům k nohám!

Ten příběh není vymyšlený. Sám jsem kdysi něco na ten způsob taky zažil. A skoro se mi příčí vyslovit to, co říci bude od chlapa znít až masochisticky. Ale udělat to musím. Je to totiž v oboustranném zájmu: Chcete-li si nás, čerstvě ulovené chlapy, udržet, nepadejte nám k nohám. Nechtějte nás mít hned doma, nevolejte nám, nevyznávejte nám hned lásku, nestarejte se o nás, nekupujte nám košile, nijak extra nevyvařujte a nelezte s námi do postele hned první večer. Neřiďte nás, nezavírejte nás do klece! Dejte nám čas k tomu, abychom se do vás zamilovali, poslechněte rady moudrých knih a magazínů pro ženy o tom, abyste byly sebevědomé, nezávislé, tak trochu tajemné, abyste nebyly k dispozici, kdykoli si pískneme. Bohužel jen tak nás donutíte k tomu, abychom vás měli plné hlavy, abychom se do vás zbláznili a abychom se pak urputně snažili dostat do klece… my vás!

Nesouhlasíte, že překotná vyznání a srdce na dlani je nejlepší způsob, jak o čerstvě uloveného chlapa přijít? Nebo uznáváte, že trocha taktiky neuškodí. A jak na nás? To mě zajímá! Napište mi o tom na info@prozeny.cz!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.