Hlavní obsah

Jak to vidí chlap: Co ženy očekávají od sexu?

Foto: thinkstock

Bylo by fajn, kdyby ženy měly motivaci k sexu stejnou jako muži, myslí si Josef Hausmann. Souhlasíte s ním?

14. 3. 2013

Co očekává žena od sexu? „Vyvrcholení,“ odpoví muž-hlupák. „Radost z mého uspokojení,“ dodá ještě větší primitiv, který podle „sebe soudí tebe“, a tak si chudák myslí, že žena má stejnou touhu uspokojit jeho jako on ji.

Článek

Žena od sexu očekává uspokojení svých materiálních tužeb. Všechno tělesné blaho, které k tomu má navíc, je příjemné, leč pro ni nepodstatné. Důkazem jsou nesčetné sňatky krásných mladých žen se starými plesnivci.

Z tohoto hlediska jsou nejčestnější prostitutky, které si o peníze rovnou řeknou. Takzvaná slušná žena, vdaná nebo v trvalém vztahu, která spí s mužem zdánlivě zadarmo, očekává tímto aktem utužení jeho loajality, a tím napřímení toku jeho hmotných statků jejím směrem. Zdůrazňujeme hmotných – v reakcích některých dam na tomto serveru jsme se dozvěděli, co by hrozilo bídákovi, který by se chtěl odvděčit Rachmaninovým Preludiem nebo přednesem Byrona.

Svobodná žena pak od sexu očekává získání a zavázání si potenciálního stálého donátora všeho možného, samozřejmě hmotného nebo na hmotu převoditelného (například úspěch u konkurzu nebo konexe do vyšších kruhů). V kurzu jsou tedy především ti, kdo mají něco takového k nabídnutí – okamžitě nebo v blízké budoucnosti – bohatí, dobře postavení a svobodní. Proto u muže příliš nezáleží na zjevu nebo na věku.

Pokud se někdo ženě podbízí s tím, že sice nic nemá, nic nedá a ani se nehodlá zavázat, ale zato že jí to pěkně udělá, je to bláhovec. Takových bláhovců je mezi námi muži velká většina. Porucha jejich myšlení spočívá v mylném předpokladu, že ženám jde při sexu o totéž, o co jde jim, tedy o požitek – a o nic jiného.

Už aby tady byla ta emancipační rovnoprávnost. My muži se jistě nebudeme cítit dotčeni, zneužiti, degradováni ani pošlapáni na svých právech, budou-li na nás ženy hledět čistě jen jako na sexuální objekty – a o nic jiného jim nepůjde. Tak si, feministky, s tou svou osvětou pospěšte!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.