Hlavní obsah

Je jim přes šedesát a vypadají dokonale. Jak to dělají?

Foto: Profimedia.cz
28. 5. 2018

Strach ze stárnutí má mnoho žen. Přitom ale nikde neexistuje přímá úměra, že čím starší, tím ošklivější. V některých případech to totiž může být dokonce i naopak, tedy že ženy s přibývajícím věkem získávají větší šmrnc, než měly dříve. Tyto dámy jsou toho příkladem!

Článek

Někdo může namítat, že to se jim to stárne, když mají armádu kadeřníků, kosmetiček, osobních trenérů a podobně. To popřít nelze, ale na druhou stranu – starat se o sebe může každá žena. A čím dříve s tím začne, tím lépe. Až se pak stáří zeptá, co dělala v mládí, bude perfektně připravená. Nechte se inspirovat těmito hvězdnými seniorkami.

Helen Mirren (72)

Herečka byla krásná vždycky, ale to, jak stárne, je záviděníhodné. Je to čím dál tím větší kočka. A její tajemství je úplně jednoduché: „Snažím se spát tak moc, jak jen to jde. To je pro krásu klíčové a čím jste starší, o to více to platí.“

Foto: Profimedia.cz

Helen Mirren na festivalu v Cannes. Herečka zvolila královsky modrou róbu s dlouhými rukávy, které jsou právě in, a vypadala fantasticky

Meryl Streep (68)

Oscarová herečka sice napřesrok v létě oslaví sedmdesáté narozeniny, ovšem asi by jí to věřil málokdo. Spíše než na zázraky moderní estetické medicíny se přitom spoléhá na něco úplně jiného. Věří, že klíč k udržení mladistvého vzhledu má každý v sobě – záleží, co do sebe dostáváte. Herečka se snaží přijímat minimum toxinů, které by mohly poškozovat její pleť.

Foto: Profimedia.cz

Meryl Streep si může dovolit takto hluboký výstřih bez jakéhokoliv ostychu

Ellen DeGeneres (60)

V čem tkví tajemství svěžího vzhledu populární americké moderátorky Ellen DeGeneres? Vizážistka, která ji často líčí, na ni „práskla“, že je za tím veganská strava a dostatek pohybu. Nemusíte ale hned začít žít po vegansku. Důležité je i další pravidlo, kterým se Ellen řídí: do svého jídelníčku pravidelně zařazuje ovoce bohaté na antioxidanty, třeba borůvky, ostružiny, maliny či černý rybíz. A také kakaové boby, tak na to myslete, až si budete dávat čokoládu!

Foto: Profimedia.cz

Ellen DeGeneres možná pro někoho není prototypem krásky, nicméně její věk by jí hádal asi jen málokdo

Christie Brinkley (64)

Když se člověk dívá na Christie Brinkley, nemůže tomu snad ani věřit! Tato bývalá modelka dokazuje, že věk je skutečně jen číslo. Ještě vloni nafotila obrázky v plavkách pro magazín Sports Illustrated. Modelka tvrdí, že nepodstoupila žádnou plastiku a že za vším prý stojí každodenní peeling, který jí pomáhá zbavovat se odumřelé kůže.

Foto: Profimedia.cz

Christie Brinkley se ještě vloni fotila v plavkách do sportovního magazínu

Kim Cattrall (61)

Letos to bude 20 let od vysílání prvního dílu kultovního seriálu „Sex ve městě“ a představitelka Samanthy Kim Cattrall vypadá pořád stejně! Klidně by z fleku mohla hrát své mladší já. I ona vsází na jistotu v podobě zdravé stravy, zejména pak na omega-3 mastné kyseliny. Ty pomáhají regenerovat strukturu vlasů i pleti a zároveň působí jako antioxidant.

Foto: Profimedia.cz

Kim Cattrall se od prvního dílu legendárního seriálu zas tak moc nezměnila

Jane Fonda (80)

Jane Fonda vloni v prosinci oslavila osmdesátiny a my musíme konstatovat, že dokonale klame tělem! I ona má svůj zaručený způsob, jak si udržuje mladistvý vzhled. Na tom, jak vypadá, mají podle ní velikou zásluhu domácí cvičební videa, která jí pomáhají zůstat v kondici. „Opravdu je to číslo jedna pro úspěšné stárnutí,“ stojí si za svým herečka.

Foto: Profimedia.cz

Jane Fonda se rozhodně výrazných barev nebojí ani poté, co oslavila 80. narozeniny

Jaký je váš trik na věčné mládí?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek