Hlavní obsah

Okoukejte sexy styl cizinek 1

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Nechte se inspirovat cizinkami

10. 2. 2009

1. díl - Cesky hólka, hesky hólka, tak nás vidí zahraniční turisté. Jak ale žijí ženy za našimi hranicemi a na jiných kontinentech? Jaká slova chvály by pro ně použili naši muži? Inspirujme se. V prvním okénku do života žen v jiných zemích nahlédneme do hornatého Švýcarska a sluncem zalité Brazílie.

Článek

Švýcarky žijí zdravě

Země s helvétským křížem ve znaku je opravdovou oázou zdraví. Nejen dlouhodobý hospodářský rozvoj krajiny, kterou nikdy nepoznamenala válka, ale i nádherná příroda má vliv na životní styl zdejších žen.

Švýcarky jsou odmala horské atletky. Běhají po alpských kopcích, pijí ledovou vodu z přírodních pramenů a ovoce trhají přímo ze stromů. Určitě byste je netrumfly ve sportech, kterým se od malinka přirozeně věnují: lyžování, běhu a cyklistice. Pohyb je pro ně vyjádřením radosti ze života, a tak nemají trable s přebujelými partiemi.

Jídlem ke zdraví

Od narození jsou zvyklé na zdravou stravu a přírodní kosmetiku. O pleť jim pečuje heřmánek a máta, které tu rostou u každého domu, masky z vaječných bílků od přírodně krmených slepic jemnost jejich červených tváří jen podtrhnou. Přírodní voda, množství ovoce, zeleniny, ryb a obilovin, to jsou jídelní návyky, které se tu dědí po generace.

Takže, co si můžeme osvojit od těchto našich spolu Evropanek? Zdravou stravu, pravidelný sport a lásku k přírodě.

Brazilkám sluší sex

Brazilky mají po celý rok léto. Jejich šatník by se vešel do našeho šuplíku s prádlem. Plavky, miniaturní bikinky, kratičké sukýnky a zavinovací šatičky, které toho víc ukážou než schovají - tak vypadá garderóba brazilských snědých krásek. Všechno, co se ušetří na materiálu, se investuje do barev, zdobení a nápadů, které ještě více přitahují mužské oko. A o to tu jde nejvíc - celá Brazílie voní sexem.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Švýcarky umí žít zdarvě

Pozor na proporce

Čokoládové krásky si kvůli svým modelům musejí pořádně hlídat postavu. Tanec a pohyb vůbec je jim po generace vrozený a navíc při svém způsobu života mají na cvičení spoustu času. Tím nejpřirozenějším pohybem je pro ně plavání, dlouhé procházky po pláži, ale i pravidelné návštěvy tělocvičny a tančírny.

Ryby, ovoce a skalpel

Stravovací návyky jsou dány zdejším klimatem. Hlavní jídlo se vychutnává třeba dvě hodiny a nejčastější součástí jídelníčku je množství čerstvého ovoce a ryb. Taky jste zazáviděly? Všechno má svá ale. Představte si, jak veliká je tu konkurence čokoládových krásek, a to Brazilky nepodceňují. S podivem je tu na vzestupu plastická chirurgie a v počtu zkrášlovacích operací překonaly Brazilky dokonce Američanky.

Jde takovou idylku vůbec napodobit? Alespoň tím, že se naučíme mít se rády a investovat čas do své krásy.

V příštím pokračování nahlédneme pod sukni Francouzkám a Indkám.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek