Hlavní obsah

Kdo chce bydlet, míří do centra vzorových domů v Praze – Nehvizdech

Foto: CANABA

Bungalov

Sníte o vlastním rodinném domě, kde budete prožívat krásné chvíle s rodinou, děti budou spokojeně pobíhat po zahradě a vy bude mít stále vše pod kontrolou?

Článek

Potom pro vás máme tip, co si nenechat ujít a kam určitě vyrazit, i kdyby zatím jen na obhlídku. V Praze – Nehvizdech bylo postaveno největší Centrum vzorových domů v ČR s celkem sedmi rodinnými domy. Můžete si zde detailně prohlédnout domy různých technologií, zástupce moderní i klasické architektury, vždy s důrazem na progresivní, energeticky úsporná konstrukční řešení. K vidění zde jsou i rozmanité styly interiérového designu, alternativy vnitřního zařízení, řešení zahradních úprav a okolí domu.

Rodinné domy jsou kompletně vybavené a volně přístupné každý den od pondělí do neděle, od 10 do 18 hodin. Můžete si tak udělat lepší představu o velikosti pokojů, množství úložných prostorů a umístění kuchyňské linky dle vašich vlastních představ. Na své si zde přijdou jak mladé rodiny hledající dostupný rodinný dům s cenou do dvou milionů Kč, tak i nároční klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby.

Foto: CANABA

Exterier Ideal

Rodinné domy, které jsou součástí první etapy tohoto projektu, jsou prověřeny stovkami realizací a také ohodnoceny svými uživateli, kteří mohou nejlépe ohodnotit jejich kvalitu. Není tedy náhoda, že v centru naleznete hned tři vítěze divácké ankety DŮM ROKU, a to rodinné domy Classic City, Romance a Ideal, které obsadily příčky vítězů v uplynulých třech letech.

Foto: CANABA

Classic City

Součástí areálu je i Infocentrum, ve kterém odborníci poskytují užitečné informace o všech otázkách souvisejících s pořízením nového bydlení, od výběru vhodného pozemku a typu rodinného domu přes projektovou přípravu až po volbu financování stavby. Kromě zajímavých informací a propagačních materiálů může každý zájemce o stavbu rodinného domu získat v centru zcela zdarma i projekt zvoleného typu domu a brožurku stavebního rádce od Ing. Kloučka, který vás provede stavbou domu od A do Z.

Foto: CANABA

Romance

V prostorách centra naleznete i prezentaci renomovaných dodavatelů a výrobců, kteří se na výstavbě centra podílejí, mezi nimiž nechybí mj. společnosti BRAMAC, SIKO, VELUX, SAPELI, ORESI a v neposlední řadě CANABA, která je prvním z dodavatelů, jenž v centru prezentuje své domy.

Do Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Adresa: ul. Třešňová 870, Nehvizdy. Provozní doba je od 10:00 do 18:00, přičemž vstup je zdarma a parkování je zajištěno v prostorách centra. Více informací najdete na stránkách www.cvzd.cz.

Ideální tip na víkendový rodinný výlet.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek