Hlavní obsah

Ketonová dieta – hit mezi dietami!

Populární dieta KetoDiet vám pomůže zhubnout

Ketonová dieta se v poslední době stala hitem internetu. Patří mezi největší skokany ve vyhledávačích a o jejích téměř zázračných účincích se vedou debaty na diskuzních fórech. V čem spočívá její kouzlo?

Článek

Ketonová, nebo chcete-li proteinová dieta, je založena na poměrně jednoduchém principu – snížíte v jídle příjem sacharidů – tedy cukrů a škrobů – a zároveň si dopřejete více bílkovin. Díky této změně se v těle nastartuje přirozený proces, kterému se říká ketóza a při kterém dochází ke spalování uložených tuků, ne však svalů. Spalování je rychlé a účinné, proto jsou výsledky vidět velmi brzy.

Mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější proteinové diety patří KetoDiet. Unikátní program se skládá ze speciálních proteinových jídel a neomezené konzumace nejrůznějších druhů zeleniny. Zároveň vás podpoří odborníci na redukční dietu, kteří jsou připraveni podat tzv. pomocnou ruku a povzbudit vás kdykoli v průběhu diety. Samozřejmě ale jen tehdy, když budete chtít.

S KetoDiet zhubnete rychle a natrvalo ve 3 snadných krocích

Nejdůležitější u KetoDiet jsou důmyslně navržené fáze diety, které na sebe navazují a díky kterým už se jo-jo efektu nemusíte bát – velmi pozvolna totiž přejdete na zdravý racionální jídelníček a naučíte se vybírat správné potraviny. Kila navíc se vám vyhnou obloukem a úbytky na váze uvidíte již po dvou týdnech.

Chutná jídla jsou s KetoDiet samozřejmostí. Vyzkoušejte omelety, polévky a další

Proteinová dieta KetoDiet je oblíbená i mezi známými osobnostmi. „Překvapilo mě, že jsem neměl žádné problémy. Jednak mi produkty chutnají, a když jsem si po týdnu stoupnul na váhu, tak to bylo jednoznačné. U KetoDiet je výhoda, že se snadno připravuje. V autě, před koncertem, není to vůbec náročné. Mám dole už 12 kilogramů,” popisuje své zkušenosti zpěvák Jakub Smolík. Také herečka Jana Paulová je s výsledky spokojena a KetoDiet vřele doporučuje: „KetoDiet jsem si vybrala proto, že je jiná než ostatní diety. Neodporuje totiž zásadám zdravé výživy. Vůbec nehladovíte a jíte množství chutné zeleniny, takže vašemu tělu nechybí živiny.”

Zaujala vás proteinová dieta? Chcete se dozvědět další informace? Přijďte na www.ketodiet.cz nebo na www.facebook.com/ketodiet.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek